Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Mr Bond 007 #278 üzenetére

    Szerintem maga a gamepass nem nyereséges, hanem a vele járó vásárló csalogató hatása ami az. Gondold el hogy van egy havi játék amivel valaki játszik, nagyon tetszik neki így megveszi a dlc-t hozzá, költ microtranzakciókra benne és amikor kikerül a pass-ból még lehet meg is veszi magának. Tisztán a gamepass rendszer önmagában nem működne, mert az csak egy mézesmadzag az Xbox ökoszisztémába. Nekem is van olyan ismerősöm aki a gamepass miatt vett series x-et és nagyon meg van vele elégedve, de ezen felül ő már vett tartalmat a könyvtárába is, pont a fenti okok miatti.

    .Én azt mondom a legbiztonságosabb használati módja a Stadiának jelenleg a pro előfizetés. Kapsz vele jó pár játékot amik veled maradnak ha tovább is előfizetel, de ha mégis meggondolnád magad vagy netán a Google tenné ugyan ezt, akkor csak az előfizetések árát bukod. Azért legyünk őszinték, hogy akármennyire is patent ez a szolgáltatása a Google-nek az emberek nem tolonganak érte. Vannak a pc-sek, konzolosok és pár ember akik valamilyen okból vonzónak találják ezt a fajta gaminget. Engem is az tart mellettük konzol tulajként hogy eddig ez a legjobb cloud gaming próbálkozás amit valaha próbáltam, és legalább a pro előfizetéssel megtámogatom őket hogy lássák van érdeklődés a platform iránt. Én szurkolok nekik, de nem látom arra az esélyt hogy fő platformnak használjam majd a ps5 melett.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák