Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !

    Próbálgattam a telefonon a google assitant + home app kombót még mielőtt vennék egy home device-t, hogy tudja-e azokat amiket szeretnék vele.
    Adott egy Samsung AU8002 (UK régió) tv amin be vagyok jelentkezve a gassistanttal és adott a telefonon amire szintén belépek ugyanazzal az accounttal ilyenkor kis idő elteltével ahogy frissül az adott home - room a home appban meg is jelenik a samsung TV de folyamatosan azt jelzi ki, hogy offline a device és frissíti de egyszerűen istennek se akarj jó lenni. Telót, TV-t már rebootoltam. Semmit se ér.
    Természetesen már néztem azt is, hogy a smartthingssel összehúztam a ghome appot, igen így meg jelent még egy TV (ilyen néven) és azt már tudom ki/be kapcsolgatni és ez nem is offline de a másik továbbra is offline. Tudom már így ki/be kapcsolgatni de ennyi és ez nekem egy kicsit kevés de még el is tudom nézni ha:
    Plexszel össze lehet húzni ? Hogy azt mondom mondjuk a homenak, hogy játsza le az XY sorozatot/zenét/filmet a XY tv-n ?
    YouTube-al / YT Musiccal össze lehet úgy húzni, hogy azt mondom neki, hogy kérlek nyist meg az XY channelt, játszd le a tv-n a XY lejátszási listát. Tehát egyfajta konkrétabb navigáció az appon belül. Már az is jó lenne, ha egy konkrét channelt meg tudok nyitni, mert eddig csak annyi megy (bár ez is alexával), hogy move right on tv és akkor így szépen oda navigálgatok hogy feliratkozások, majd itt egyesével lenavizok ahhoz aki érdekel. Nem éppen a legkényelmesebb :\
    Vagy ha olyat lehet, hogy konkréten azt mondom, hogy "magán" a google homeon indítsa el az XY videót (tehát nem a TV-t irányítja) akkor az zene hallgatásra lenne eléggé kényelmes !
    Tudom, hogy BL-el csatlakoztathatjuk telefonra és ott már azért tudja de azzal meg az a bajom, hogy screen offból nem tud dolgozni (de ez már talán más kérdéskör).
    Vagy a google home (konkrét device) tud appokat megnyitni a telón úgy is, hogy mondjuk screen off ?
    Igazság szerint nem rossz ezek de ha már van akkor "full handfree" megoldás lenne a baróóóóóó :D

    És ha ezen valamelyikét megoldja a ghome akkor talán, talán jobb lesz számomra mint az alexa :D Mert eddig viszont alexa áll "nyerésre", mert abban a TV jobban megy, jobban lehet benne navigálni, legalább a screen navigationök mennek, viszont a YouTube-al nem.(Tudom másik topik)

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák