Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz air #9570 üzenetére

    "Talán érdemes lenne átgondolni a felhasználási szokásaidat.[..]"

    Már átgondoltam többször.

    Sajnos a Thunderbird kliens évek óta nem támogatja a "The BAT!" levélállományokat (és ahogyan olvastam a vonatkozó részleteket, nem is áll szándékukban ezt leprogramozni), így az archívumot nem tudnám átmozgatni oda!

    Márpedig levelező klienst használnom kell, mert több felhasználói fiókom van, több szolgáltató által biztosított fiókkal/levél címmel.
    Teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal egyszerűbb, praktikusabb, ráadásul sokoldalúbb használatot biztosít a levelező kliens. (Egyébként a konfigurálása komplexitásától eltekintve a "denevér" abszolút biztonságos program, ráadásul az AVAST beépülője kifogástalanul működik együtt vele.)

    Mindezeken túl, több fiókot úgy használok, hogy anno, sok-sok éve a "The BAT!" programon belül létrehoztam, elmentettem ott a jelszót, és Windows telepítést követően az archívumból állítottam vissza. A jelszóra már nem emlékszem, tehát már ilyen szempontból is muszáj a kliens használatánál maradnom.

    Mindazonáltal, ha a fentebb ismertetett problémákra tudsz érdemi megoldást, és megosztod velem, azt hálásan megköszönöm!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák