Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toth_janika

    őstag

    válasz Szten Márs #14759 üzenetére

    Igazad van, teljes mértékben, viszont én nem hallottam még az általad linkelt oldalról, de most megnéztem, és nekem is tetszik.
    Amit írtam, azok a saját tapasztalataim, és a saját hibáim leírása, amiből természetesen tanultam! :)
    :R

    Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

  • sanzik

    senior tag

    válasz Szten Márs #14759 üzenetére

    Sokan vannak akik meg tudnak tanulni netről is gitározni,de szerintem többen vannak akiknél a sarokban végzi a gitár 1-2 hónap után.
    A justinguitar.com egy tényleg jól felépített korrekt oldal,de sok mindent nem tud pótolni abból amit egy tanár pluszban tud adni.
    Pl. egy jó tanár felismeri a gyengeségeidet és erősségeidet és ennek függvényében tudja a leckéket is személyre szabottan alakítani.
    A rossz mozdulatokat, későbbi beidegződéseket azonnal tudja korrigálni és folyamatosan kapsz megerősítést azzal kapcsolatban,hogy jól gyakorolsz-e.
    Nekem főleg az volt a bajom a netes dogokkal,hogy nem volt visszajelzésem arról,hogy amit csinálok azt valóban jól csinálom-e.
    Egy jó tanár mindig meg tudja állapítani milyen szinten vagy és ahhoz képest kapod a feladatokat is
    Így az egész tanulási folyamat is felgyorsul jelentősen.
    És nem utolsó sorban válaszokat kapsz a kérdéseidre azonnal, így sokkal kevesebb a bizonytalanság.

    Nem véletlen,hogy a neten található komolyabb oldalak amik lehetővé teszik a személyes kapcsolatot is a tanárral,pl. feltölthetsz videót a játékodról és konkrét válaszokat kapsz azok általában már fizetősek.
    Tehát ugyan ott vagy mintha elmentél volna egy tanárhoz...

    Én inkább azt támogatom,hogy egy kezdőnek főleg a legelején, igen is érdemes tanárhoz járni,aztán már ha meg van egy alap szintű rálátás a gitározásra, akkor már sokkal könnyebb a netes dolgokkal is boldogulni.

Új hozzászólás Aktív témák