Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika2010

    csendes tag

    Sziasztok. Nekem kellene egy kis (nagy) segitség alaplap ügyben. A történetem : kb 2 hónapja vettem használtan - de még garisan - egy X79-UD3 + i7 3820 kombinációt. Nagy az öröm, irány haza. Jön a pofáraesés, a beépités után a konfig kuka, hullaszag és néma csend. Ez azt jelenti, hogy bekapcsolás után semmeilyen életjel nincs ( sem a táp, sem a ventik, de még egy kattanás sem). Szerencsémre az eladó korrekt és eljön hozzám egy teszt erejéig. Kiderül, hogy a házból kiszerelve - ezt úgy kell érteni, hogy a lapot a saját doboza tetején - a legfontosabb hardverek csatlakoztatásával tökéletesen müködik a cucc. Nagy az öröm, eladó srác balra el, én pedig újból beszerelem a házba. Jön az idegbaj, cuccos megint kuka. A srác másodszor is korrekt, visszaveszi a lapot. Ha már a proci megvan, kell hozzá másik deszka, gondoltam, hogy mégegyszer nem rizikózok, irány az Ipon, vettem egy másikat újan, de ez UP4.(igy ránézésre és a specifikációt olvasva nem sok külünbséget látok a kettő között). Mikor hazaértem vele, összerakom, jön a gutaütés, a szemétláda kussol, hallgat, mint szar a fúben (a vadiúj). Kezd gyanús lenni, talán nem is a lappal van a baj hanem a házzal? Viszont az előző összeállitás (Asus alap) rendesen müködött benne. Bocsi, ha hosszan adtam elő a történetet.Röviden összefoglalva: beépitve halott, házon kivül mükszik. Hallott már ilyet valaki?

Új hozzászólás Aktív témák