Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danee91

    senior tag

    Na szal:
    EP31-DS3L Rev. 1.0 lap csak F5a Beta BIOS-al ismeri fel 100% rendesen az E5200-at. Régebbi BIOS-okkal is valszeg elindul a lap, gondolom azért, mert M0 steppinges procik már régebben is voltak, ezekhez régebbi BIOS is jó volt, E5200 is M0 magos, csakhát régi BIOS-al sztem nem engedi majd a 12,5-es szorzót, csak a 12-est, meg gondok lehetnek. Tehát maradjon csak az F5a BIOS. Gyári hűtővel én mernék még 1,3625V-ot is adni a procinak, gondolom ezen a feszen 100% terhelés alatt is csak 75 fok körül tetőzhet, nekem is ennyin tetőzött a procim, és nem féltem, nem is lett baja. Játékok alatt soha a büdös életbe nem fog ennyire felmenni, ezért nem érdekelt a max 75 fok, amit produkált...A magok persze még melegebbek voltak, 80-85 körül. Persze nekem E2140 van...
    (G)MCH, PCI-E és FSB fesz legyen Normal, ezeken kár változtatni. PCI-E freki 100-ra. Ha a ramot 800MHz CL4-4-4-12-be akarod üzemeltetni, sztem 2V-on ne próbálkozz, sok ram még nem bírja, csak 2,1V-on, ez nem vészes, kell is ennyi. Esetleg ha vmiért nem indul a rendszer az adott beállítások mellett, még adhatsz a (g)MCH-nak +0,1V-ot...De sztem nem kell :D
    Jah, és ha nem alapfeszen hajtod a procit, akkor a C1E és EIST felesleges, mert ezek jótékony hatása csak alapfeszen működik, te meg nem alapfeszen hajtod.

    [ Szerkesztve ]

    ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

Új hozzászólás Aktív témák