Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz keIdor #567 üzenetére

    Megvan a lap! :K Első benyomásom, hogy nagyon profi cucc, idáig egyik lapommal se tudom összehasonlítani, pedig volt 1-2 jó lapom már.A BIOS iszonyat részletes, és persze jól átlátható. A Premium BIOS-a se volt rossz, de ez még rátesz 6 lapáttal. :C Sok kis apróság...a hátlapon levő Clear CMOS gomb, belül pedig a reset, Power gombok, tetszenek a szinekre bontott fesz értékek is a bios-ban, ötletesnek tartom, az pedig hogy a lap is jelzi ledekkel mi mennyi feszt kap, még übereli az überelhetőt. :K :C
    A drop példa nélküli.Bekapcsoltam a Load Line Calibration-t és Bios 1,40000V -> CPU-Z idle 1,38400V -> load 1,39200v. Ez nagyon kiemelkedő, és minimális drop.A cerka módot meg se csinálom. ;) 1,35V@8x450 Prime stabilnak tünik, ami megint csak nem rossz eredmény. :K Max. FSB majd később.
    Talán az egyetlen negatívum eddig hogy a 4x1gb Super Talent T1000 hibázik a win-es memtest-ben 900mhz 4-4-4-12 beállításon. Rögtön az elején, az első 1024-es indítása után...a másik 2 memtest-et rá se tudtam ereszteni, mivel már az első is hibát dobott.
    Nem értem mert ez a 4x1gb Talent a P5K Premium-ban 950mhz 4-4-4-12-öt simán ment. A gyári érték 1000mhz 4-5-4-15 2,3V.
    Esetleg valakinek valami ötlet? :R

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák