Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaze71

    őstag

    válasz darál0w #9086 üzenetére

    Na, beüzemeltem az FX5000-et. Mindkettő megy 4 maggal és L3-mal 2,2 GHz-es alapórajelen, alapfeszen stabilan. Viszont fölötte semmi, mert hiába indul el 3,2 GHz-en és hiába áll fel gond nélkül a rendszer, nem stabil. Már Everest FPU teszten elbukik, meg játékok alatt is lekapcsol a gép. Semmi kékhalál, vagy kilépés nincs, mintha lekapcsolnám a gép hátulján a tápot. A NumLock led világít és csak úgy indul újra, ha áramtalanítom a gépet 15-20 másodpercre. Ezt nem csak 3,2 GHz-en csinálja, hanem 2,6 GHz-en is. Hiába adok bármennyi feszt a procinak, NB-nek, akkor se stabil. Viszont 2,2 GHz-en is jól megy, a játékoknál sem venni észre sok különbséget a 620-as 3,2 GHz-es teljesítményéhez képest. Persze látszik, hogy lassabb, de nem sokkal. De csak 3DMark ad rá kevesebbet. Mondjuk ami nekünk számít, az a Shift, DiRT, DiRT2, StarWars, meg a Sims. Ezeknél érzehető különbség nem nagyon van. Összességében elégedett vagyok, mert 13 ezerért van egy Phenom-II-es procim, még ha csak 2,2 GHz-en megy, akkor is ezért a pénzért Athlon-II 240-et kapni.

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Új hozzászólás Aktív témák