Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Parson #1809 üzenetére

    Ott a pont, persze ez sem tökéletes, dehát mi az manapság?

    Reset Elek: Hát hogy jobb-e ez vagy az a része, azt nehéz eldönteni. Egyrészt ahhoz ismerni kéne mindkettőt kellő alapossággal. Nagypofájú lennék, ha kijelenteném,hogy ez az ismeret nekem ProE-ról a birtokomban lenne, SW-ről meg mégúgyse. Túl sok minden van, amire az ember nehezen jön rá magától, mert nincs rá szüksége, ideje. Ha valaki napi X órában termelésre használja ezeket a szoftvereket, akkor nem kevés időt és energiát kellene emellett ráfordítani arra, hogy az opciókat bogarássza, fejlesztői tudásbázisokban, fórumokban kutakodjon. Ezt az időt valahogyan ki kell gazdálkodni, ami áldozatokkal jár és ezt kevesen hozzák meg. Ráadasul napi X óra termelés, neadj'Isten szivatás után nehéz egy lelkes hurrát elereszteni és nekiállni otthon keresgélni új megoldások után. Akik legalább részben megteszik ezt, azok dolgoznak előbb-utóbb a forgalmazóknál, a szerencsésebbek a fejlesztőknél, ők a Mesterek. :)

    Persze ez is csak az én véleményem, lehet csak én vagyok lusta. :DD

    Ha én azt mondom, hogy jobb a ProE, mint az SW, az csak azért van, mert a két szoftvert használgatva ez a vélemény alakul ki. El tudok képzelni olyat, ahol a SW jobb. Pl.: messze szebb a kezelői felülete, jobb a súgója, talán könnyebben is tanulható(bár a ProE is sokat egyszerűsödött az utóbbi időkben), talán mechanizmusokat egyszerűbb készíteni vele, esetleg a Cosmos is könnyebben használhaó, mint a Pro/Mechanica. Amint azonban mélyebbre ásol, előjöhet egy-két opció, ami hiányzik az SW-ben, a Proe-ban meg nem.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák