Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz nostrum #2358 üzenetére

    egyetértek veled teljes mértékben. a 3870-es kártya szerintem is nagyon jó..lenne..lenne ha...amig fel nem világositottak, addig nem tudtam ,hogy a paprion jobb adatokkal rendelkező ati hogyan tud kikapni a 9600os Gt-ktől. aztán felvilágositottak, hogy hiába a 380, vagy mennyi stream proci...teljesen más, és gondolom ebből adodóan szart sem ér a 9600os 64 stream-jéhez képest....
    a másik amit nem értettem ,hogy akkor, ilyen helyzetben az ati miért nem ugyanazt a technológiát használja, mint az nvidia? le vannak védve itt a dolgok jogilag? mert ha jól tudom a játékok nagy része a texturázásra épül..és ebben a nvidia az élen jár..az ati meg másban jó, csak azt meg a játékokban nem lehet hasznositani..akkor az ati miért nem vált technológiát? itt van ez a 3870es kari. ddr4es ramokkal, dx10.1, és shader 4.1 támogatással, magas órajelekkel, és szánalmasan olcsón adják...hogy lehet ez...

    most kijelentem, hogy nvidia párti vagyok, és a fentieket csak a versenyhelyzet miatt ecseteltem....mert mirét jó nekünk a versenyhelyzet? hát az árak miatt...ha az ati kiszorul a piacról, rohadt drágák lesznek az nvidia kártáyi, ezért azt mondom, hogy valamit sürgősen találjon ki az ati, mert nem akarok drága geforcos karikat venni....sőőt...jöjjön minél több gyártó..ne csak 2 cég rivalizáljon...lehetne sokkal több is..de sajnos nincs...

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák