Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    válasz gabo91 #19779 üzenetére

    Ezt a választ kaptam: "
    Mi a termékeinket annyi garanciával értékesítjük, mint amennyivel mi is vásároljuk.
    4-5 tucat beszállítóval dolgozunk együtt.
    A rendszerünk úgy van felépítve, hogy a beszállítók adatait összehasonlítva (ár) készít egy listát, és a legolcsóbbat listázza ki rendelhető státuszban.
    Így akár az is előfordulhat, hogy egy adott terméket megrendelve ugyanazt a terméket 1-2 perccel később újrarendelve más más árat vagy más garanciális időt lát a visszaigazoláson, mert a korábbi rendelésével a belistázott beszállítónál elfogyott a termék, és az új rendelés egy teljesen más beszállítótól, akár eltérő garanciális idővel érkezik. A kiszállított terméket mi is 12 hónap garanciával vásároltuk, mint amivel értékesítettük.
    Ha nem felel meg a termék, úgy elállhat a vásárlástól, ha nem cégnévre vásárolta a terméket."

    Nem tusom ezt elfogadni válaszként, mert 24hó garanciával hírdetik (most is) akkor irja oda hogy 12hó (ami lehet néha 24is) előre nem tudom mit adnak így zsákbamacska. 12hó garanciával megveszem bárhol személyesen is (vidék) és akkor garancia érvényesítés eseten nem kell póstázgatással szívni.
    Nem válaszoltam még. Javaslat?

Új hozzászólás Aktív témák