Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodman73

    aktív tag

    válasz Pyttawrx #92801 üzenetére

    Asztali gépet már csináltam többször, laptopot még soha. :D Győr környékén esetleg valaki aki segítene? Vagy tudtok normális szervízt ajánlani?

    Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

  • Medocsabi

    addikt

    válasz Pyttawrx #92801 üzenetére

    Én sosem szerettem a fém pasztát,annyival (szerintem) nem jobb,mint amennyire szétcseszi a rezet. Megvettem a korábban említett Xiaomi gépet, első dolgom volt újra pasztázni. Még szűz volt a gép,a gyári fém paszta majd'fél milliméterre bemarta a hűtő felületét, próbáltam fotózni:

    Ezt semmivel nem tudtam leszedni,asszony elemes pedikűrös reszelőjével sem(nemröhög :DDD ). Majd vennem kell eszközt,és fel kell csiszolni,felpolírozni, mert így ment rá a Noctua paszta. Az i7 8750h miatt jelenleg még jól is jön a kis mélyedés a cpu domború felülete miatt, de ez így akkor is gány meló, csak nincs hozzá eszközöm.
    Amugy maga a gép iszonyatosan minőségi érzetű, az egész fém,a ház és a kijelző is, és egy abszolút kezdő is nevetve bármikor szétszedi/összerakja, annyira egyszerű. A kijelzo zsanér pedig valami epic. Én ilyet még nem láttam, egy acél merevítő fut keresztben és hosszában is a gép alján,azon van a zsanér->

    Ez a gép olyan masszív,hogy örök élet+1 nap kb. Már fűzöm az ismerősömet, hogy maradjon inkább nálam, 165 mátyásért egy i7 8750h, gtx1060 6gb,32gb ddr4 ram, 2db nvme ssd, és sima hdd hely,ebben a gépben ezzel a hűtéssel ez így parádés. Volt Xiaomi flagship telefonom,utáltam, ehhez is hasonlóan álltam hozzá,de be kell valljam,lenyűgözött. Csak akkor lenne jobb,ha magyar billentyűzet és 144hzes kijelző lenne benne. :K

Új hozzászólás Aktív témák