Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Phoeniҳ #36095 üzenetére

    Pár napja én is kaptam a semmiből, de üresjáratban egy ilyet....

    Úgy is maradt, pedig újra kellett volna indulnia. Aztán nem sokra rá észrevettem hogy volt megint egy nem általam kezdeményezett újraindulás. :) De legalább nem fagyott ki, csak az óra dátuma ment előre 1 órát. A bios-ban kellett újra beállítani.
    Hát elég tág az általad felhozott hibára válaszolni, gyakorlatilag elég sok minden lehet, tápegységtől kezdve bármi.
    Próbáld ki ezt, ha esetleg nagyon dolgozna feleslegesen a procid. Újrainduláskor több felesleges dolgot letilt, amit persze manuálisan lehet aztán aktiválni, indítani. És a fene nagy háttérmunka leáll végre....nem is tudom de valami ezzel az új Win Pro változattal(1809) lehet kapcsolatban, folyton dolgozna. :U Valaki turkál a gépemben. :D :U

    Jó régi gépem van közel nem friss alaplapi driverekkel, biztosan nem ott kellene keresni a hibát. Torrent fut rajta akár külső rackről? Talán olvasási hiba történt, elmozdult a tápja és hirtelen megszakadt az áramellátás, mint nálam nem rég, aztán újraellenőrzés. :)

    A Windows frissítést te is szünetelteted?

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák