Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz sipi700 #53626 üzenetére

    Nahh, állítsd always-re a táv és pace vagy milyen értékeket a szenzor beállításoknál és próbáld ki. Jó a gyors és nem össze-vissza oszcilláló instant pace. Nálam ki van kapcsolva az autokalibráció nehogy össze-vissza mozgassa, inkább legyen stabil még ha nem is tökéletes. Az enyém egy korai darab az első szériából (2. revízió de 2017-es). Régen próbáltam többször mérni pályához, de azt mondják azok sem tökéletesek, valami 99.5% körülre jött ki a becslésem alapján a kalibrációs érték, aztán annyinál úgy voltam, hogy jó az 100%-on.
    Egyébként a lényege abban van, hogy sokkal gyorsabban reagál mint a pulzus így jó résztávozni. Teljesítményt csak akkor nézek ha mondjuk versenyt pacelek és felfele futok, hogy ne fussam el.

    @#53621emvy
    Hát csak van párszáz sík méter résztávozni, pl az ember atlétikai pályára téved vagy valami, persze lehet teljesítményre is csak én nem láttam értelmét, mivel pace-ben határoztam meg minden edzés értéket annó a tervezett versenyidők alapján (ppl adott versenyidőhöz milyen résztáv, tempó, könnyű, hosszú stb pacek passzolnak), és ott ugye időt mérnek nem teljesítményt. A teljesítményt inkább fordítva használtam, aszfalt versenyt megnézve pl egy jó effort félmaratont tudtam mi a félmaratoni pacem wattban, ez jó volt ha egy dombosabb versenyre kellett kitaláljam hogy paceljek. Vagy tudtam, hogy normálisan x y távon adott tempóval tudok síkon futni, akkor ha mondjuk UB-n kellett egy dombos részt fussak akkor ott kivételesen a pacenek megfelelő teljesítményt néztem ha nagyon ki akartam centizni.
    Szóval nálam hosszú távon versenyen pulzust nézek mert az amitől szétesem, elindulni meg amúgy fél szemmel pacet nézek kivéve ha domb van, ott wattot. :)

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák