Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne Egy Sony MDR-EX52 képest hogy szól egy Sennheiser CX500? Feljebb szeretnék lépni egy szintet a jelenleginél, ezért alternatívákat keresnék, ha esetleg tudnátok írni párat, azt megköszönném. :R Dance, House, Hip Hop-ot hallgatok elsősorban és motoron a legtöbb esetben... tehát bírja a basszust, és viszonylag hangos legyen hogy 10000rpm-nél is halljam. ;] :K :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SP!T #9923 üzenetére

    Akitől én vettem a CX500-at, az mutatott egy hamisítványt is. Egymás mellett volt az eredeti és a hamis, és nem láttam a különbséget. :Y Ő kezdte el mondani hogy a jel egy kicsit másabb, de egymás mellé rakva is baromi nehezen volt észrevehető. A zsinór tapintása másabb és kicsit vastagabb masszívabb az eredeti. A belső hangszóró védő fém háló kicsit másabb, gagyibb. De ez is csak úgy hogy egymás mellett néztem őket. Ha nem lett volna ott az eredeti simán beszopom, és szerintem mindenki. Bár jóval szarabbul szólt, de azért annyira nem volt vészes. Szóval baromi nehéz megállapítani, mert szinte tökéletes hamisítványok vannak piacon! Sajnos. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz schawo #11118 üzenetére

    Erről tudnátok mondani valamit? Pioneer SE-CLX7.
    Sennheiser CX500-hoz képest mennyivel lehet jobb? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Áhh. Kihagyom. 15k-ból nem enged a srác, és semmit se találtam róla. Se teszt, se összehasonlítás, semmi. Ez így túl drága mulatság, hogy beszopjam. Ráadásul arra a kérdésre, hogy miért adja el, azt a választ kaptam, "mert megdöbbentő a basszus amit lead". :U Ez frankón elbizonytalanított. Ha annyira jó miért adja el? Ha meg ennyire sok a basszus, hogy elviselhetetlen, akkor nekem se lesz jó.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Szerintetek mekkora a különbség hangzásban egy Xears Turbo Devices TD100 II Titan és egy Sennheiser CX500 között? Minőség, hangzás, és minden egyéb érdekelne. :R
    Nagy részben iPhone 4-el lenne használva.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Srácok!

    Egy gyors kérdés!

    MONSTER CABLE Miles Davis füles jó lehet elektronikus zenéhez ill. rap, pop, hip-hop műfajhoz? Mert állítólag jazz-hez ajánlják, és nem tudom hogy bírja a basszust. :U
    iPhone 4 meghálálja az ennyire jó fülest ha lossless-t hallgatok rajta?
    A gyors választ előre is köszi! :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    V-Moda II vs. Xears Xtreme XT 120 PRO ?

    V Moda előnye hogy vezérlőgombos, iPhone kompatibilis. Hátránya hogy sehol sem lehet kapni nálunk. :( Még az apróban sincs. :F
    XT 120 nem távirányítós viszont lehet kapni.

    Kettő között van hangzásbeli különbség?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Luissimo #11219 üzenetére

    Nekem nem kell Sennheiser. :U Eddig jó volt, de iPhone 4 + FLAC olyan minőséget tud, hogy a hibák jobban előjönnek, mint eddig. Ebből is látom, hogy nagyon komolyságos minőséget tud a iPhone zenei téren. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Erről a tipusról tud valaki bármilyen infót? ZAGG smartbuds. Lehet olyan minőségű mint a V-Moda II? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz schawo #11222 üzenetére

    Sony EX-90 milyen? Megvenném, mert lenne egy jó áron, de nem tudom hogy ha ezt megcsinálom, akkor mennyivel lesz jobb? Mert alapban az EX-90 nem egy nagy durranás, de ha az upgrade segít 8k simán ér. Tapasztalata van valakinek? :R

    iPhone 4-re visszatérve eddig 100% elégedett vagyok. Nincs Jailbreak, de egyelőre nem is hiányzik. Van app store-os FLAC player is...mit mondjak. A hangminőség számomra az eddigi mobil eszközökhöz képest prémium minőség, bár kicsit mossa a közép és magas hangokat a CX500. Zenében az eddigi legjobb az i4, csak kevésnek érzem a CX500-at hozzá, ezért fogom cserélni, csak nem akarok rossz lóra tenni. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mhorvat #11227 üzenetére

    Köszi. Akkor kihagyom. :R V-Moda Vibe II-t vennék, de nagyon. :K De sehol se lehet kapni. Lehet berendelem kintről ha nincs más. Jó azért ha iPhone kompatibilis és headset is egyben. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Monster Turbine-ról vélemény? Csak mert jókat olvasok róla, és most akciós. 100 dodó.

    De van
    Klipsch Image S4i Premium Noise-Isolating Headset with 3-Button Apple Control
    80 dodóért
    Klipsch Image S5i RUGGED In-Ear Earphone with Mic, 3-Button Apple Control
    130 dodóért

    Szóval ezek elég közel állnak hozzá hogy valamelyiket megrendeljem. :U

    Ezekhez képest az Xears Xtreme XT 120 PRO kb. hol helyzkedik el hangzásban, minőségben? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ilyet is találtam:
    Ultimate Ears SuperFi 5vi Noise Isolating Earphones w/ Microphone

    170 dodóról 94 dodóra van akciózva! :Y

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz zack #11243 üzenetére

    Atya gatya...42k ez a füles a PC Land-nál! :Y :Y

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Még ezek is képbe kerültek 100 dodó környékén, csak hogy könnyebb legyen dönteni:

    HEAD-DIRECT RE0
    Audeo Perfect Bass

    Szerintem felírom őket egy papírra, és ahova bökök azt veszem. :U :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11245 üzenetére

    Ez a Thinksound baromi szimpi! :K Amit themebuilder is javasolt korábban Klipsch Image S4-et ezt is megfontolom bár ebből ezt venném:
    Klipsch Image S4i Premium Noise-Isolating Headset with 3-Button Apple Control
    illetve akkor bent hagyom még az Xears-t is, de az előző kettő szimpibb a vezérlő miatt. :U

    Kíváncsiságból rákötöttem az MDR-CD780 fejhallgatómra az iPhone-t...Mit mondjak. :B Nem tudom milyen erősítőtt pakoltatott bele Jobs papa, de valami minőségit az tuti, mert a nagy tényérok dübörögnek rendesen, és telt a közép és magas tartomány és iszonyat komolysággal különülnek el egymástól, hallgathatósági küszöbb még, de határeset az iPhone max. hangereje. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11251 üzenetére

    Az a mély még pont jó amit a CX 500 tud, bár amikor már úgy hallgatom hogy nem hallom mellette a 11000 fordulatszámot, akkor már neezhetjük azt a mélyet akár határesetnek is. :DDD Tehát CX500 mély még ok, csak több közép és magast szeretnék, ami ha lehet térben is és elkülönülésben is domborítsanak. Végülis az CD780 is igen erős basszusban, csak itt jó a közép és a magas is, és így nem zavaró a mély, épp ellenkezőleg. Élvezhető.
    Tehát jó a sok mély, ha mellette nincs elnyomva a közép és magas tartomány. ;) :R
    A mic+ dolgot attól teszem függővé, hogy milyen minőségű lesz a zenelejátszás.
    Ez az elsődleges szempont!! ;)
    Ha nem megy a zenei minőség rovására a mic+ akkor inkább olyat vennék. Ha a rovására megy, akkor hagyom a pöcsbe. Elvégre van egy igen profi BT sztereó adapterem (SE MW600), tehát ha olyan helyre megyek tudom vinni magammal ill. így is elég élvezetes hallgatni a zenét. Nem olyan mint a vezetékes, de pl. sportoláshoz tökéletes. A sztereó BT fülesek terén otthon vagyok, sokat kipróbáltam. :K Ha pl futni megyek, baromi jól jön. Edzésen bemelegítés, árnyék, zsák közben is hasznát veszem. ;)
    Szóval ha a vezetékesen nem lesz mic+, nem nagy tragédia, de bitang jól szóljon! :K Elvégre a CX500 se mic+.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    iBeats Headphones with ControlTalk From Monster 120-ról 99 dodó
    Beats by Dr. Dre Tour Mobile In-Ear Headphones 180-ról 70 dodó.

    Kezdettől kezdve valamiért a Beats felé húzott a szivem. F@sz tudja miért. :B De ez a 70 dodó...erősen el is gondolkodtat. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz themebuilder #11257 üzenetére

    Amazon... ;) [link]

    Valami nem jó tényleg... :B Ha hozzá akarom adni a tételt 150 dodó lesz belőle. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz themebuilder #11259 üzenetére

    [link]

    Nekem itt "new"-t ír de valami nem okés. Nem ennyi ez. :U 150 lesz az...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz themebuilder #11261 üzenetére

    Sztem legyen mindegy, mert itt a végére már alig láttam, és az agyam is kezd syntax error lenni ami a szememre is kihat. Órák óta itt ülök és még mindig nem tudtam dönteni. :F :( Okosodtam, ennyi értelme mindenképpen volt, tudom hogy milyen tipusok közül választhatok amikkel nem lőhetek mellé, de még mindig ott motoszkál a fejemben az Xears, mert ezek amiket itt néztünk mind dupla annyiba kerülnek, és nem tudomannyival jobbak e hangzásban, vagy csak elenyésző különbségekről beszélhetünk.
    Mert ebben az esetben Xears lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Nertpaelg #11264 üzenetére

    Az lehet hogy az egyik legjobb, de remélem nem mondtad komolyan hogy a 4 nem jobb csak más... :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11267 üzenetére

    SE Walkman mobiloknak is volt hiányossága. Túlvezérelték a basszust. Okés hogy eq-val tudtál operálni, de alapban, nagyon meg volt vágva a közép és magas tartomány. Úgy tudnám kifejezni, hogy olyan "fátyolos" volt. Persze ettől még mobil viszonylatban jól szóltak, de ez az összes W series modellre igaz volt. Talán a W995 ami a W Series-en belül egy más kategória lett, de ez természetes, hogy a premium minőségű modellekbe mást technikát tesznek, ráadásul az utsó komoly felsőkategóriás W Series teló volt.
    A 3G és a 3GS sem domborított multimédiában, és csúnyán kikaptak szinte az összes gyártótól. Elég csak megemlíteni hogy a 3G idejében már ott volt az LG Arena, amit telepakoltak Yamaha cucokkal ami a zenei részét illeti , tudta a 720x480 video felvételt, és 5MP kamerája volt amivel jó képeket lehetett lőni. Ehhez képest a 3G, de még a 3GS sem volt sehol multimédiában. Az i4-et viszont már úgy kreálták hogy a legjobbakkal is felvegye a versenyt, minden téren. Sztem ez sikerült nekik, azok mellett, hogy nagyon sok mindenben egyedülálló lett (640x960 IPS kijelző, 720p/30fps, és persze az utánozhatatlan iOS optimalizáltság, hogy nincs lag, nincs gondolkodás, amire rányomsz azonnal megnyílik, még akkor is ha 15 progi fut a háttérben!). Ezeket egyik jelenleg kapható okosteló sem tudja. Zenei részét tekintve, ebben sem tudok jobbról, de ez nem jelent semmit. Ami számít zenében, azt szinte mind kipróbáltam 1-1 kivételt leszámítva. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11269 üzenetére

    Persze. Ebben egyetértünk. ;) Használtam W880 és W890 is...Baromi jó minőségű telcsik, a mai napig is azt mondom etalaon ez a kategória, és már baromi olcsón hozzá lehet jutni. Összekutyultam a tipusokat, amikor írtad a W880-at hirtelen egy régebbi modell ugrott be, ahol még ez a fátyolos, tompa hangzás erősebb volt. Ezzel akkor helyesbítettem is a mély túlvezérlését, mert inkább fátyolosnak és tompának gondolom amibe minden benne van. Persze hangsúlyozom, a W880, W890 a legjobbak között van zenei téren és hangzásban! :R
    Lehet a kiemelést azért nem érezted mert balanced fülesed van. Ott lehet kevésbé jön ki. De egy CX500 ezt az apró hibát úgy felgerjesztette, hogy én egyből kihallottam. Tehát egy egyenletesebb ill. drágább fülessel biztos jobb. ;)
    Off-ot én is befejeztem. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Nertpaelg #11271 üzenetére

    Nehogy már egy Sony Hi-Fi fejhallgató kevés legyen ehhez... :U
    Az irományod többi részét meg egyenesen nem értem hogy jön ide.
    Itt a hangminőség a lényeg nem az, hogy melyik milyen telefonként. Erre van sok egyéb topik, hogy bizonygasd melyik és mennyivel jobb telefonként. :U
    Itt csak a mobil eszközök hangminősége lehet téma, de ez is kicsit off, a topik címéből kiindulva. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Na. Akkor szépen sorban. :)

    Dave:

    Nagyon kíváncsi leszek. Most már lerántom a leplet a döntésemről, és azt is miért döntöttem úgy, ahogy. Bicitől veszek fülest a holnapi nap folyamán és vagy egy XT 120 vagy a Sunrise SW-Xcape-et fogom megvenni tőle. Mind a kettőbe lesz lehetőségem belehallgatni i4-el (FLAC ill. Apple Lossless) és utána fogom a döntést meghozni a kettő közül. Az egyik 10k a másik 17k. Meglátom. Ha a Sunrise annyira nagyot fog ütni, és tényleg annyira balanced, meg fogom venni. Tesztekben mindenestre 10/10 pontos füles ár/érték arányt tekintve és zenében is közelebb áll a 150-200 dodós szinthez. Nagyon kíváncsi leszek. Alíg várom a próbát, és kíváncsi leszek az i4 melyiket mennyire fogja meghajtani. Egy biztos. Tegnap órákon kersztül volt rákötve a Sony MDR-CD780 fejhallgatóm i4-re. Ha ezt meghajtotta, nem is gyengén (éjjel írtam róla), akkor a füleseket is meg fogja hajtani. ;) Be fogok számolni róla! :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mhorvat #11276 üzenetére

    Nincs itt flame, max. ha tovább görgeted, mert tök más dologról van szó mint amit véleményeztél. Nem tudom miért nekem címezted, de majd gondolom megmagyarázod. :U Egy szóval se mondtam hogy az iPhone mindenható és nincs jobb lejátszó nála. :U Én csak telefonokról beszéltem, az ebben kialakult véleményemet pedig továbbra is tartom hogy az i4 premium kategória. Aki elkezdte ezt az egészet, miszerint az iPod egy isteni lejátszó, az nem én voltam. Összekevertél minket? :B
    Eleve ne keverjük a szezont a fazonnal. Elsősorban multimédiában erős telefonok lejátszási képességéről volt szó. Hogy jön ide az mp3 lejátszó hangzása és az iPod lejászó magasztalása? Evidens hogy egy csak zenére tervezett zenelejátszók jobbak mint egy telefonba épített zenei funkció. Ez kb. olyan minta a kameráról beszélünk, és azt mondod, hogy a Nikon D700 ami mellesleg 600k környéke szebb képeket csinál, mint bármelyik telefon. Sosem volt kérdés, hogy egy egy adott feladatra specializálódott eszköz a legjobb a favorizált multimédiás tevékenységünkre. De mivel én nem akarok táskával járkálni, hogy legyen nálam, külön lejátszó, meg külön fényképező, meg külön kamera, meg még telefon is, így megpróbálok olyan eszközt vásárolni ami ezekben a funkciókban hozza az általam elvárható szintet. Ennek pedig az i4 teljes mértékben megfelel, és nem érdekel hogy van jobb lejátszó. Én az i4-ből fogom kihozni a maximumot egy jó fülessel, mert ez mindig ott van nálam, mindig kéznél van, és sportolás közben is el tudnak érni miközben futok (volt hogy 20k-t kerestem azzal hogy felvettem a szigeten a telefont zenehallgatás közben). Ezt egy mp3 lejátszóval b@szhattam volna. :U

    hkari:

    Nem hinném hogy ez az i4 hibája. Nekem semmi ilyen érzésem nem volt Hi-Fi fejhallgatót rádugva. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11282 üzenetére

    Ok. ;) Igazából amit most veszek fülest, nyárig kell, aztán ha elkezdek dolgozni tavasszal úgyis cserélni fogom egy jóval komolyabb darabra, feltéve ha szükséges. Most így Január elején nagy luxus 20-25k fülest venni, úgy, hogy lényegében áprilisig nem lesz melóm. :DDD Tehát most elég lesz a maximum Sunrise kategória is.
    Zenei téren mindenevő vagyok, Flo-Rida-tól Lady Gaga-n Eminem-en Timbaland-on keresztül Jon Bon Jovi-ig ill. Madonna-ig mindent hallgatok, de nagyrészt rap, hip-hop, pop, műfajt favorizálom. Tehát mindenes füles célszerű, bár az elektronikus zene is domináns szerepet játszik, itt meg nem árt ha jó telt a mély, amit érzel is.
    Szóval lehet olyannak célszerűbb a Sunrise aki zenei szokásait tekintve inkább a közép és magas tartományú zenei irányzatokat kedveli, tehát így elsőre azt mondom az XT 120 nekem ideálisabb lenne, de ez majd holnap ki fog derülni. ;)
    Mint írtam, felesleges lesz összehasonlítani, mert biztos ég és föld lesz az i4 hangzása a Clip+-hoz képest, de ez így van jól. ;) Aki bevállalja külön eszközön a zenehallgatást útközben, legalább annyi előnye legyen, hogy jobb minőségben élvezi a zenét. :)

    De ha dobsz linket ránézek, ezekre a jobb minőségű lejátszókra, és az árcédulákra. Hátha elcsábulok. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11287 üzenetére

    Ebből aztán tényleg nem akarok vitát, de nekem Bici pont mást mondott. :)
    Azt mondta kevesebb a mély az XT-ben mint a TD100 II-ben, viszont jobb a közép és magas tartomány.
    Ez a szép ebben, hogy ahány ember annyiféleképpen hallja ezt az Xears kérdést. A lényeg hogy két egyforma véleményt eddig még nem hallotam. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11289 üzenetére

    Én is így tudom, ezért is hiszek neki. ;) Meg aztán ha nem tetszene, ott lesz B tervnek a Sunrise. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mhorvat #11294 üzenetére

    Persze. iPod-dal össze lehet hasonlítani, de azt sem én hoztam fel, hogy az milyen jó minőség. :) Megmondom őszintén nem hallgattam még iPod-ot, de az árához mérten, láttatlanban a hallottak alapján inkább a hype a domináns, és inkább dominál státuszszimbólumként, mint high end lejátszóként. Sosem adnék érte ennyi pénzt, csak azért hogy elmondhassam hogy iPod-ot használok.
    iPhone sem azért lett hogy villogjak, henem mert nincs jobb okosteló a jelenlegi mezőnyben. ;)

    Köszi egyébként, remélem jól fogok dönteni. :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Most értem haza. Bicivel tök jót beszélgettünk, el is röppent pillanatok alatt 40 perc.
    XT 120 vs. Sunrise volt a kérdés...Az aláírásomban ott a válasz. ;]
    Kizárólag iPhone 4 hajtotta a füleseket, és ez alapján írom le a szubjektív tapasztalataimat.

    Hozzáteszem, hogy Sennheiser már bőven be van járatva, míg az XT és a Sunrise nincs, a konklúziómat ehhez mérten tessék figyelembe venni. ;)
    Sennheiser CX500-nál az XT 120 egy hangyaf@sznyival jobb, de erre a minimális különbségre nem akartam költeni 10k-t. Bici mondta hogy lágyulni fog bejáratás után, míg a Sunrise kicsit nyersebb lesz, tehát ebből kiindulva választottam, és osztom meg veletek a tapasztalataimat, hogy megkönnyítsem a választást azoknak, akik legalább annyira tanácstalanok voltak mint én. ;)

    Sennheiser CX 500 és a XT120 teljesen egyformára sémára épül fel, és talán az XT120 annyival jobb hogy jobban elkülönül a magas tartomány, de mind a kettő a mély hatására elég sokat bukik a magas és közép tartományból, amit kiemeléssel próbálnak kompenzálni mindkét esetben, tehát "kegyes csalásban" az XT120 jobb, az összképet tekintve. Gondolom ennek az az oka hogy a Sennheiser még a mélyekre is ráemel, és összhatásban nem az igazi.
    Tehát én azt mondom aki Sennheiser CX500 szintű fülesről lépne feljebb, annak az Xears szint nagyon kevéske lesz. Viszont aki vásárlás előtt áll és nem volt még drágább fülese annak jó lehet az Xears mert egy alacsonyabb szintről fellépve lesz bőven hallható különbség, tehát így mindenképpen ajánlható.
    A Sennheiser külsőre, és kényelemben a Sunrise minőséget hozza, kevésbé minőségi gumi harangokkal. Az Xears mérete, súlya, szigetelése, és kényelme nekem nem jött be, ami a bukósisak alatti használatot is ellehetetlenítené, ugyanis eléggé kilógott a fülemből. Ettől még biztos lesz akinek megfelelő, ezért írtam hogy ez a véleményezés erősen szubjektív. :R

    Sunrise Xcape? Ez az a szint, amire érdemes költeni, főleg annyit amennyibe kerül (90-100 dodó környéke). Most már tudom, pedig kicsi esélyt láttam a megvételére. Annyira elkülönül az Xears és a Sennheiser hangzásvilágától minőségben, hogy egy jó nagy szakadék tátong közöttük. Egyik tartományra sem emel rá, egyik tartományt sem érzem összemosottnak, és olyan mélységekbe nyúlik a bass, amit én még nem hallotam fülestől, és az az érdekessége, hogy nagyon nem kevés, viszont nagyon telt és nagy teret adó természetes hangzásvilág jellemzi pont ezért, mert olyan mélyeket tud és úgy elkülönül, hogy folyamatosan az államat keresgélem ... :Y :Y Már tart a bejáratás, de ilyen hangzással az az 50-100 óra el fog röppenni. :)
    Ez volt a hangzás része. :)
    A hozzáadott gyári szilikon baromi kényelmessé teszi, és 100% jól szigetel (külvilág csak vizuálisan érzékelhető ;] ). 4 pár gyári szilikon jár hozzá gyárilag, és egy erős és stabilnak látszó csipesz. Ezek és a füles egy kemény zippzáros kerek védőtokban kaptak helyet ami elsősorban a füles tárolást hivatot kiszolgálni, illetve van benne egy hálós rekesz a szilikonoknak. Az egyetlen negatívum, a 3,5 jack kialakítása, ami telefonoknál nem túl szerencsés, mivel egyenes, és bár flexibilis és nyeklik-nyaklik jobb lett volna egy gyárilag hajlított, ami zsebben jobban elhelyezhető. De ez legyen minden füles legnagyobb problémája én azt mondom! ;) Ettől függetlenül minőségi darab az utolsó porcikájáig, ajánlom mindenkinek! :C

    Mit fog tudni ha bejáratódik? :Y :Y

    Nem akartam ömlengősre fogni, remélem értékelhető a gyorsteszt, és támpont lehet a 100 dodó környékén nézelődőknek. ;)

    Nem mellékesen pedig Bici korrekt hozzáértő eladó, szimpatikus srác, jól elbeszélgettünk, ajánlom mindenkinek aki a közeljövőben fülest szeretne venni! :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mhorvat #11313 üzenetére

    Thx. :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #11315 üzenetére

    Milyen fülessel tesztelted? Szerintem van benne dinamika, csak megfelelő füles kell hozzá. Természtesen telefonokkal összehasonlítva. N8-at még nem hallottam, így nem tudok róla nyilatkozni milyen, de ezek után minnél előbb ki fogom próbálni Sunrise fülessel, milyen dinamikát tud, amit az i4 nem. ;)
    Nem kétlem, bár kicsit szkeptikus vagyok az infóval kapcsolatban, mert én elég dinamikusnak érzem az új fülesemmel. Az is tény hogy CX500 ehhez kevés volt.

    Kétlem hogy az 5.generációs Wolfson 24bit DAC kevés lenne a dinamikához. Úgy tudom ez van az i4-ben. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #11317 üzenetére

    Hát...A Samsung IME nem igazán alkalmas egy ilyen jellegű teszthez, és a megfelelő konzekvencia levonásához. :) Oké, hogy mindkét telót azonos fülessel tesztelted, de nem lehet úgy tesztelni hogy a füles a gyenge láncszem. Mivel a mobileszközöket teszteled, így ezeknek kell lenni a szűk keresztmetszetnek nem a fülesnek. ;)
    Közel sem biztos hogy a PL50 elég lesz, bár kétség kívül a Samsung IME-nél reálisabb lesz a végeredmény.
    Jah bocs. Elnéztem az N8-at. :B N900 az más. Abba még tettek anyagot. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11321 üzenetére

    Összességében az Xears ebben a 10k árkategóriában jó vétel lehet, aki nem egy CX400 II vagy jobb fülesről vált. Az hogy az Xears-nél jobb az Xcape, nyilvánvaló, mert majd 2x annyiba kerül, és még a 20k kategóriában is kiemelkedő a hangminősége. Szerintem ez szint amit az Xcape tud 30k (150 dodó) alatt nem nagyon tudhatja egyik füles sem, vagy esetleg 1-2 tipus.
    Az EQ-s dolog meg elviselhető, ha így kevésbé érezhető a mély kiemelése. ;)
    Szóval ezért az árért jó az Xears.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11323 üzenetére

    Én ezt még annyivel kiegészíteném, hogy a lejátszó program is lehet gyenge láncszem. ;)
    Jelenleg 3 progi van i4-en...egy FLAC Player, a gyári iPod Player (Apple Lossless), és egy AMP Player (Apple Lossless).
    Eddig úgy érzem a gyári lejátszó szól a legszebben, de ennek a megállapítása kicsit több időt igényel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Rolika82 #11382 üzenetére

    Lényegében teljesen mindegy mit veszel ha a gyári fülessel elégedett voltál. :DDD Az SE gyári fülesei, bár a többi gyártó által csomagoltakhoz képest jó minőségűek, de ezen kívül szinte mindegyik gyártó fülese megüti 5-6k-tól kezdődően.
    Szerintem ennyiért már CX400 II is kapsz... ;)
    Persze ezt az 5-6k-t nem bolti árra értettem, mert boltban az SE HPM 82 fülese is ennyibe kerül, hanem értelemszerűen PH-n kapható eredeti jóárasított termékekre gondoltam. ;)

    Pl. ma vitték el a CX500 fülesemet 4,5k-ért. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Rolika82 #11382 üzenetére

    De 5k környékén akkor már inkább ezt: [link]

    Az én fülesem is tőle van, és nagyon elégedett vagyok vele! :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Rolika82 #11396 üzenetére

    V-Moda fülesek nem szerepelnek túl jól a tesztekben, én így láttatlanban az Xears-t venném, de csak akkor ha szereted a basszust, és olyan tipusú zenét hallgatsz aminél ez nem lehet gond. Elektronikus, és napjaink sláger zenéihez ideális (Rádió1, Roxy).

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bici #11400 üzenetére

    Sajnos pont ez az a kategória, ahol baromi nehéz dönteni, és sok a kompromisszum. 70-100 dodó között viszont sok a lehetőség, és kifogható a legminimálisabb kompromisszum ill. talán még a kompromisszum mentes füles is, és nagy a választék. Persze ez már az a kategória, amennyit kevesen áldoznak egy fülesre, főleg Magyarországon, a fenenagy jólétben. :(
    Pont a legpörgősebb kategóriában a legnehezebb a választás (20-60 dodó között). :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kleroo #11407 üzenetére

    Minimális lesz a különbség. Ez szinte biztos. XT 120 Pro vs. CX500 között is apróságok döntenek az Xears mellett.
    CX400 II vs. CX500 sztem dettó u.a. lehet hangzásban és minőségben, csak a CX500 gyártásával már leálltak, és valószínű a jóárasított CX400 II vette át a helyét.
    De ha valakinek van szívesen belehallgatok, hogy jobb e vagy rosszabb. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kleroo #11414 üzenetére

    Nem hinném hogy 3k-ért eredetit fogsz kapni bárhol is. Ezt felejtsd el. Kb. 10-12k a boltija, tehát ami a PH-n 6-7k az sanszosabb hogy eredeti. Nincs akkora árrés, hogy 3k -ért beszerezze bárki is az eredetit. Ez csak egyszerű parsztvakítás ennyiért. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11418 üzenetére

    Volt nálam eredeti CX500 és hamisított egyszerre. Mindkettőt meghallgattam, teszteltem. Sok minden árulkodik a külsőről, ha ott az eredeti is. A hangzást tekintve pedig nagy a különbség. A mély tartomány rendesen meg van vágva a hamisnál. Valószínű nem bírná.
    Ha viszont nem láttál és hallottál eredetit, és nincs viszonyítási alap, simán átvernek vele.
    De ez bármelyik hamisítvánnyal így van. Ne ringassátok magatokat álomvilágban. Egy Monster Turbine Pro Copper nem véletlen 350 dodó és a hamis nem véletlenül 50 dodó.
    Van a 350 dodóban márkanév megfizetése, marketing, stb, de azt ne higgye senki hogy 50 dodóból megközelítőleg olyan minőséget tudnak csinálni a kínaiak. Vannak határok, és a felhasznált anyagminőség megdobja a hangzást és a költségeket is.
    Ez minden hamisítványra igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11424 üzenetére

    Akkor csak azt tudom mondani, sok sikert a kínai utángyártott vackokhoz! ;)
    Én maradok az eredetinél, és mivel nem pár hónapra vesz műszaki cikket az ember fia, így inkább rááldozom azt a pár ezer forint plusz költséget. :P Ha tavasszal-nyáron megveszem az Audio-Technica ATH-CK10-et az azért lesz mert high end minőséget akarok, és ha nem lesz rá keret, akkor inkább nem veszem meg, mint hogy lim-lom hamísítványokat vegyek.
    Mint írtam, én összehasonlítottam a tökéletes kínait az eredetivel és nagy volt a különbség.
    Ettől te még azt gondolsz amit akarsz, de inkább bízom abban amit én tapasztaltam, mint hogy egy nem bizonyított, légből kapott elméletben bízzak... :F
    Mindenki azt vesz amit akar, de én senkinek sem ajánlom a gagyit. Persze aki 3 havonta cserélgetni akarja mert eltörik, elszakad, vagy egyszerűen bot füle van, annak tök mindegy melyiket veszi. Aki viszont igényesebb úgyis az eredetit fogja venni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11426 üzenetére

    Na jó de ez azért más... ;] Oké, hogy vietnami de ez egy konkrét márka ami nem hamisítvány. Vietnamban nem érthetnek a füles gyártáshoz? Szóval nem összehasonlítható a nagy márkákat hamisító gyárak, és a vietnami Sunrise.

    Elég csak abból kiindulni, hogy a kínai Monster koppintások a legtöbb esetben fém helyett műanyagból készülnek profira fújt fém hatással, ami sokszor csak foggal megérintve csekkolható, hogy valójában miből csinálták.
    Full félreértitek ami mondani akarok ezzel. Nem tartom kizártnak hogy kína is gyárt jó hangszórókat, de ne klegyetek már naivak...Inkább megvesztek 50 dodóért egy műanyag vackot, olyan kábelezésel ami vélhetően 1 éven belül kontaktos lesz vagy eltörik, illetve a füles darabjaira hullik? Pont a hasonló felfogás miatt ilyen sok a gagyi, és ezért adnak el ennyit a kínai gyárak, mert az emberek igényessége a béka segge alatt van, és erre van kereslet. De ha ennyire favorizáljátok a kínai iparosmunkát, ezt magyarázzátok el annak is aki eredetivel megegyező áron eredetiként hirdetett terméket vesz, majd később kiderül, hogy gagyi. Szóval hagyjuk ezt a kínai ajnározást, mert jó sokakat vágnak át azóta amióta a sárgák ilyen ütemben tolják a hamisítványokat.
    Ha csak eredeti lenne, nem lenne félnivalója senkinek, és átverések se lennének.
    Hívtál már fel PH-ról olyat aki gyanúsan olcsón árul pl. Dr. Dre fülest? Nem azt mondja, hogy azért 20k mert egyébként ez 50 dodós hamisítvány, hanem hogy ő eredetinek vette, ill. nem tudja, és eddig senki se panaszkodott. A burkolt átbaszás legjobb példája.
    Szóval lehet éltetni a sárgákat, csak nehogy egyszer ti is belefussatok a boltinál olcsóbb áron egy eredetinek gondolt gagyi füles vételébe. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Még mindig nem értitek. :U

    Sunrise = Lehet hogy 100% kínai, de saját márkanév alatt, amivel garantálják a minőséget, mert nem adhatnak el rossz minőségű Sunrise-t. Ahogy a Xears is saját név alatt fut és sok egyéb más gyártó is, akit esetleg egy nagy cég fülese ihletett a füles gyártásához és felelőséget vállalnak a minőségért, garanciával, és minőségellenőrzéssel.

    Sennheiser, Monster, Sony stb. hamisítványok = Célja a megtévesztés, az eredetivel azonos márkanév alatt, a megtévesztésig egyező külsővel. Itt ki is fogja garantálni a minőséget? Ki fogja garantálni hogy nem esik szét pár hónap alatt? Mert rendszerint azt se lehet kideríteni ki gyártotta a gagyit, tehát a garancia az megy a levesbe.
    Akkor kinek és miért áll érdekében az ilyen jellegű termékeket jó minőségben kiadni?
    Itt egyedül a profit a cél, nem a presztizs.Itt nincs presztizs és nincs megfelelő support és gari. Ezért mondtam hogy naívak vagytok, ha azt gondoljátok hogy itt kaphattok az eredetivel megegyező, vagy jobb minőséget.

    Amiről ti beszéltetek, hogy én nem értem...Az full másról szól, nevezetesen amit a "Sunrise =" bekezdésben írtam. 2 különböző dolog, és szemlélet, ezért nem értem mit nem lehet ezen érteni. :F

    Az meg hogy meglovagoljátok a Monster-t, mega LoL. Frankón ezt szűrtétek le belőle? :U Lehet kritizálni őket, de csak egy példa volt. Kit érdekel a büdös nigga mint mondott dollár milliókért? Ezt hoztam fel példának, mert ez jutott eszembe. Mondhattam volna a Sony-t, Sennheiser-t, és még jópár egyéb gyártót is. :U Hidegen hagy a Monster, ha rá lettem volna pörögve megvettem volna a 100 dodós Monster Turbine-t. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #11444 üzenetére

    Olvastam.
    Persze. Nem kizárt. Esélye %-ban? :U
    Rendeljünk be 4 különböző helyről Sennheiser CX500-at és hasonlítsuk őket össze egy eredetivel, és meglátjuk Bicinek lett e igaza. Csunya lenne a konklúzió ez szinte biztos.
    Biztos van ilyen is, aki eredetit kap hamis áron, de biztos hogy az esetek többségében nem erről van szó. Eddig elég sok fake fülest hallottam már. Sony, Sennheiser. Még egyik esetben se volt még csak megközelítőleg se olyan a hangminőség mint az eredetinek.
    Szóval Bicinek igaza lehet, de amíg ez az arány nem 10-ből 9, hanem 10-ből 1, addig ez csak egy fikció, illetve ideológia marad. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Srácok!

    Segítséget kérnék!
    Ahonnan eddig töltögettem Lossless-t az az oldal behalt (flacshare.net), és nem találok olyat ami kiváltaná. Ha bárki tud ingyenes vagy akár nagy adatbázisú fizetős megoldást kérem dobjom meg egy pü-vel...
    Előre is hálás köszönet érte! :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz themebuilder #11510 üzenetére

    Kétlem, hogy 60-90 EUR környékén bárki Xears-t fog venni. :U Ebben a szegmensben nagyon sok a jó füles. Az Xears pedig azért volt eddig annyira sikeres, mert pont azt a piaci réteget látta el, akik minőségi terméket akartak olcsón. Arról nem is beszélve, hogy a többi gyártó modelljeivel szemben ebben a kategóriában "best buy" vétel volt.
    Egy Sunrise füleshez hasonló minőséget nem hinném hogy tudna olcsóbban adni mint a Sunrise, főleg ilyen idióta marketinges szemlélettel, hogy havonta váltogatja a modelleket, amivel azt is kockáztatja hogy előbb utóbb komlytalannak fogják tartani.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák