Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AmPeX

    aktív tag

    válasz Lotusomega #2345 üzenetére

    Ahogy mondod, a Plugnak tényleg nem túl bíztató a felső tartománya, de legalább nem fárasztó. A cx viszonylag lineárisnak mondható, de szerintem hosszútávon megterhelő hallgatni, a kissé érces magasai miatt. Nekem cx em van, összességében meg vagyok vele elégedve, de audiofilnek nem nevezném. porta pro-t nem hallottam, de szivesen kipróbálnám... A 60 ohmos impedanciája tényleg nem túlságosan mp3 lejátszóhoz való, de nagy gondot nem okoz, csak kicsit halkabb...

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Lotusomega #2345 üzenetére

    Az áruháznak egyetlen szavas válaszom van a hirdetésére. Nem ünneplek, de ettől még ne nevezzenek hülyének. Az a hülye, aki ilyen reklámot tuszkol a médiába.
    Volt anno egy dobozos üdítő reklám. Tango, kapd be! Ez ordított a képembe az óriás plakátokról. Akkor is csak annyit mondtam: anyád!

    Ami a fülest illeti, ha már a haverodé, nem engedi meg, hogy meghallgasd? Azonnal kiderülne, hogy jó, avagy sem. Ami pedig a CX-300 fülest illeti, tényleg szaladgálós picikékhez készült. A KOSS ehhez képest tank.
    Ha most úgy érzed, hogy terelgetlek a Sennheiser felé, tévedsz. Láthattad, én Panasonic irányban tájékozódtam, mivel szerintem ez a márka az, amely megfelelően bársonyos mélyekkel szolgál. RP-HNJ50. Még ma megveszem. Online megrendelés, márkahűség. Aztán ha szívok vele, akkor passz. Ámbátor Panasonic cuccokban nem csalódtam még.

    Na, jól összekavartalak?
    Akármit veszel, várom a beszámolót.

    :)

    [Szerkesztve]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák