Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vili13

    őstag

    válasz LittleG #703 üzenetére

    ''a minőségi zenére nem füles való''

    Persze, minőségi zenéhez kell mondjuk egy pár Jamo R909 hangfal 3 millióért, meg egy jó akusztikájú lakás 30 millióért, stb. És akkor már ne mindenféle ócska CD-t vegyél, minimum SACD vagy DVD-Audio... :)

    ''ki tudom szúrni a legtöbb mp3 és cd közti különbséget''

    Ha a ''legtöbb mp3'' alatt a netről letöltött hulladékot érted, azok általában tényleg nem túl jók. Saját CD-ről jó minőségben tömörítve azért a kissé elavultnak számító mp3 is lehet ''minőségi'' a maga kategóriájában, már ha nem vagy olyan extrém vájtfülű, hogy az élő eredeti hallatán is csak fanyalogj! Nekem egyébként még hosszab zenehallgatás sem kell, hogy a CD-t az mp3-tól megkülönböztessem, elég egyszer ránézni a kijelzőre. :)

    ''Encoderekkel pedig nem szórakoztam''

    Nem állítom, hogy mindenkinek órákat/napokat kellene szánnia az életéből ABX-elgetésre, hogy képben legyen hangtömörítésben, de én pl. megvettem és használtam a Plugot, mielőtt véleményt mondtam volna róla... :P


    ''A többire meg jó sztem a Koss.''... ''én érzékeny vagyok a 100Hz alatti hangokra.''

    Azokra a hangokra gondolsz, amelyeket a Plug olyan kellemes, műanyaghordós hangszínben képes megszólaltatni?! :Y

Új hozzászólás Aktív témák