Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Ribi #73069 üzenetére

    Véleménynek hívják. Azzal nem tudok mit kezdeni, ha neked az enyém nem tetszik. A világ megváltás megint el fog maradni, mint mindig. Most felkapott, később majd más lesz az, aztán megint más, így tovább, így tovább. A jelenlegi ilyen erősítőket nem bántom, szóval végképp nem értem mi a problémád. Azt meg főleg nem, hogy miért erőlteted a zsigeri utálat dolgot, amiről szó sincs.

    Ugyanúgy egy licenszelhető technológia (illetve megvehetőek a Soekris által gyártott modulok is), amiből nem csak jót lehet kihozni. Csak ezért. Hogy jelenleg nincs szar AAA erősítő (nem mintha mindet megmérték volna ASR-en pl, de ezzel most ne foglalkozzunk) az nem azt jelenti, hogy nem is lesz. Ne legyél már ilyen naív! :N

    És akkor most inkább hallgatom kicsit az objektíven jó dac-om a szubjektíven jó erősítőmmel. Két világ találkozása... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Ribi #73069 üzenetére

    Az mit takar konkrétan, hogy "jó"?
    Zsigeri utálatról szó sincs, csak egészséges szkepticizmusról, ami szerintem hifizésben alap a gyártók propagandájával, marketingjével szemben. Ha van olcsón számomra is jó fejhallgató erősítő, az csak jó, de amíg nem hallottam, addig ez csak üres ígéret, mert én esetleg másra vagyok fogékony a hangzást illetően, mint az eddigi beszámolók. A tökéletes erősítőben, amit úgyis felesleges saját füllel csekkolni, mert minden tekintetben kiválóan teljesít, én nem hiszek, legalábbis nem ezen az áron. :)

    A hangmérnökök álma szöveggel nekem csak az a bajom, hogy nekik eleve másféle igényeik vannak: nem feltétlen az "érintetlen" felvételt akarják visszahallani, hanem az ő sajátos igényeiknek még inkább megfelelőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák