Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz elprimo #71051 üzenetére

    Lejárt a szerk.

    Igen, szerintem is hagyjuk, mert Bodz mindjárt átirányít minket a másik topicba, ahol ez már végig lett párszor rágva :D

    (#71052) Ba cy lus: Abban egyet értek, hogy szükséges lenne a konszenzus, viszont ez nem zárja ki, hogy az adott mérések nem jók és nem hasznosak, csak azt jelenti, hogy nincs megállapodás róluk. Ami egyébként lehet, hogy van, mert én pl. nem néztem utána annak, hogy hányan osztják a mérési eljárások megfelelőségét, az is lehet, hogy sokan, az is lehet, hogy kevesen. Te sem tudhatod.

    Viszont az érvelésed szerintem azért hibás, mert a tudományos életben is mindennek az alapja a mérés. Ott is el lehet vitatkozni sok mindenen, de még is megegyeznek dolgokról, így jön létre bármi amit tudománynak lehet nevezni. Oké, a jelen témában nem biztos, hogy már sokak által elfogadott a módszer, de az sem, hogy nem. Én akkor is sokkal inkább támaszkodok azokra a mérésekre, mint mások fülére mondjuk ;]

    Tudnék erre még nagyon jó érveket linkelni, híres fizikusoktól, de ennyire tényleg ne menjünk bele :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák