Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nLali

    senior tag

    válasz Polllen #67142 üzenetére

    Már sokadszor hozom fel szerencsétlen készüléket : Volt egy Asus Essence One DAC-om. Hozzá sok Muses01 és 02 opával, amitől Muses Edition lett. Ezenkívül volt upgrade kit, amitől tudot DSD-t. Számla volt mindenről. Ha jól emléxek valami 300-380 ezer Forintról szóltak a számlák. Én vettem használtan 100körül.
    Jó volt, mert a FirePhoenixnél csöndesebb volt a háttér, nem volt semmi zaj, akkor sem, ha feltekertem a hangerőt és odanyomtam a fülem. De egyszerűen döglöttnek hallottam. Néha tettem fel fejhallgatót, akkor 30-60 percig jól szórakoztam, de nem vagyok fejhallgatós, csak van, hogy legyen. Sose csinált nekem élvezetes perceket. Nem volt olyan, hogy leültem és csak hallgattam volna hosszú időn keresztül egy bekészített listát, vagy szimpatikus csatornát.
    Olyan érzésem volt, mint kamaszkoromba, amikor drága VGA-t vettem. (Legdrágább) Megvolt az érzés, hogy drága holmim van, ezért kell is játszanom, de rendre azon kaptam magam, hogy inkább a fórumokat olvasom.
    Most meg fejhallgatóban kell a zasszonynak tévét néznie, hogy ne zavarjon zenehallgatás közben. :DDD
    Ha a konyhában vagyok, akkor is élvezem a zenét.
    Előző dacnál ez ritka volt.
    Voltatok már úgy, hogy sikerült felszedni egy nagyon jó csajt, akire mindenki irigy, de te már ismered és tudod, hogy valami nem stimmel a lánnyal? Nekem ez volt az Essence one.

Új hozzászólás Aktív témák