Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz krichd1 #50690 üzenetére

    Tény, hogy a kolléga elég részletesen leírta az elképzeléseit kár, hogy azt nem írta, hogy milyen op. rendszert használ. Miért is írom ezt, nos saját esetem, és az Audio-GD-s cucc okán. Nekem egészen e hét elejéig egy NFB-15-ös DAC-om volt majd 2 évig, használtam is teljes megelégedéssel, egészen a Win 10 évfordulós frissítéséig.
    Kijött e hónap elején az új verzió, tisztán telepítettem a 64 bites Win 10-et, és onnantól az NFB-15-nek kakukk lett, nem lehetett megszólaltatni driver ügyileg. Az enyém is olyan régebbi USB-32-es chipes volt, mint amivel a mellékelt hirdetésben lévő DAC is szerelt, ezekhez meg alapvetően csak Win 7 és 8-as támogatású driver van, nem úgy mint a legújabb Amaneros, vagy XMOS-os cuccoknál. A probléma oka ebben a PH-s cikkben van leírva:[link]

    A cég hazai képviselőjével megpróbáltunk sok mindent, több féle telepítési módban ki lett próbálva, még fimwaret is frissített rajta, nem jött össze a dolog, így kénytelen voltam megválni tőle.
    Szóval, csak a lényeg, régebbi cuccoknál, és augusztus 3 utáni tiszta Win 10 telepítéseknél, érdemes egy kört futni driver ügyileg is, nehogy kellemetlen meglepetés legyen a vége.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák