Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Melorin #25300 üzenetére

    Mint mindenhol itt is vannak erős túlzások :DD
    És itt aztán tényleg nehéz a fától az erdőt látni!
    De kimondta, hogy nem lehet olcsón élvezhetően zenét hallgatni? Vegyél egy értelmes kis lejátszót (sansa vagy hasonló egy kis erősítő + egy értelmes fejes azt dőlj hátra! )
    De az is igaz, hogy vannak minőségi szintek amiket megugorva az ember úgy veheti észre, mintha a régi csak egy trabi lenne az új merci hangzáshoz képest.

    Egy szabály van! Próbálj úgy ügyeskedni keresgélni hallgatózni, hogy később visszanézve ne pénz kidobásnak vagy időpazarlásnak ítéld hanem jó ízű zenehallgatásnak!
    Ehhez pedig mindenki akar és fog majd tanácsot adni amit ne vegyél rossz néven nem azért adják (persze van kivétel)! Én már rég megtanultam, hogy mindenki véleményét tiszteletbe lehet tartani, úgy hogy meg van a saját véleményem (amely lehet azért olyan amilyen mert mások vagyunk :U )...

    Villamosmérnök vagyok és nagy mosolyogva tekintek a tápkábeles témára de inkább nem mondok semmit... Viszont azt én is aláírom, hogy ha szoftveres oldalon vannak hibák akkor azok is merész nagy gondot tudnak okozni! :R
    EQ-ről viszont elég átfogó és egyértelmű vélemény alakult ki (szakmailag mondhatom, hogy nem is véletlen! ).

    Ja és a jobb hang:
    Ami neked tetszek és úgy tetszik, hogy nem unod meg! :R

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Melorin #25300 üzenetére

    A lejátszó nem belenyúl a hangba, hanem részt vesz a létrehozásában, kérem szépen!

    Szerk: szokás errefelé segíteni, hogy a pár tízezret is értelmesen költse el az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák