Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz gorgo #36011 üzenetére

    "Kizárólag Xtrans4-et válassz többit nyugodtan felejtsd el."

    Ezt kifejtheted, mert az elmúlt 4 évet egy barlangban töltöttem, aminek a postaládájára Panasonic van írva. De nyugodtan belemenősen! Nem azért kérdezek mert kezdő vagyok, hanem mert távol voltam a rendszertől és vannak azok az árnyalatok, amiket nem tud átadni egy teszt, csak egy "fellow Fuji user". :) A régiek még emlékeznek, hogy törzstag voltam errefelé pár éve.

    Az X-S10 nekem biztosan nem lesz jó streetre, kb akkora sziluettje, mint a Pana vázamnak és gyűlölök vele streetezni és ez főleg az oldalra kicsomagolós LCD-nek köszönhető (az X-T4-re is fintorogva nézek emiatt). Ennyi erővel lengethetnék egy táblát is a fejem felett, hogy "helló emberek, most fotózlak titeket"! :D

    ---

    Mazsi: Lehet teszek majd próbát a Final Cuttal is, de egyelőre a Davinci Resolve amivel aprítom az anyagokat. A Lightroom amúgy egy szar technikailag, de nálam is az van, hogy ezen legalább fénysebességű szar. Asztali PC projekt maradt el a kis gyösz M1 Air kedvéért (na azért a 27" 4K monitorom megmaradt, végre tudom mire használni a (DP Alt) Type-C portot, ami 98W töltést is tud, meg maga a monitor egy USB HUB is egyben, egyetlen Type-C kábel becuppantásával kész a desktop munkaállomás, amúgy meg tehénkedek a kanapén ha úgy tartja kedvem). :D

Új hozzászólás Aktív témák