Hirdetés

Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Szten Márs #4 üzenetére

    Újra csökkent. F3.5-ről indul (kompaktban az elég gyenge, láttam már F2.2-ről indulót is de az F2.8 átlagosnak számít). És a CCD mérete nem nőtt.

    SD vs. XD: mire lement emberi szintre az XD ára, addigra fogadja az SD-t is a gép :C Fele annyiba kerül és kétszer akkorát kell belőle venni a több megapixel miatt :C És vinyót is vehetsz nagyobbat, vagy több CD-re kell kiírnod a képeket. És az adatátvitel sávszélességét is növelheted néhány melléhegesztett villanydróttal, ha nem akarsz többet várni a letöltésre :DDD No meg hányszor veszel memóriakártyát egy gépbe, hogy érdemes legyen az árkülönbözettel számolni? Jó persze, akkor sem hátrány, hogy fogadja az SD-t de azért ne vágjuk magunkat hanyatt tőle. PDA tulajoknak lehet hasznos, hogy direktben átrakhatják az SD kártyát, ez viszont nem rossz.

    Fogás: nem tudom, mit lehetett azon javítani. Szerintem tökéletes volt. Ilyen jó fogású kompaktot még nem láttam, gombok is pont jó helyen voltak. Legjobb esetben is csak nem romlott de ezzel hencegni... :W

    Ez az ISO1600 sem fér a fejembe, sokadik helyen látom, hogy ezt írják az elsők között a nagy változásnak. Hiszen az S5600 is tudta...és az is minek.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Aktív témák