Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    Sziasztok!

    Tanácsot kérnék FSP ügyben! Összehoztam egy új konfigot a fórumozó kollégák segítségével, amibe egy raider 550 került volna, de sajna most hogy eljött a vásárlás pillanata országos hiány lett belőle. Én meg meggondolatlanul hagytam magam rábeszélni egy aurum s gold 600-ra anélkül hogy utánanéztem volna a dolognak :( Szóval az a bibi, hogy adott egy GTX 760 vga 230w csúcsfogyasztással és egy nyolc pines tápcsatlakozóval, erre ment volna a raider egy "bika" 12V-os ága - sima ügy. De most csak kamillázok mert az aurumnak négy 12V-os ága van és nem tudom hogy egy ág elbírná-e ezt a vga-át??? Ha csak egy ágat használok akkor arra megy az egész 550w? - vagy csak a negyede?? Nálam itt megáll a tudomány, ilyen mélységekben már nem vagyok képben. Gondoltam arra is hogy a vga-hoz adtak egy tápkábelt ami a nyolc pint két hatosra bontja, lehet erre kéne dugnom az aurum két ágát - azok úgyis 6+2-esek??? Kérem szépen segítsen valaki akinek ilyen tápja van, vagy ért hozzá!!!

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák