Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    nem tudom mennyire szokott a fényképezés stb. téma lenni, de így esetleg, hogy is mondjam "összefoglaló" ökölszabályokként tudnátok mankókat adni különböző helyzetekre, hogy azokat a honor 8 hogyan tudom a lehető legjobban megörökíteni? gondolok itt: naplemente, telihold őőőő városkép éjjel-nappal, tájék egy kilátóból, portré stb. stb.

    annyit "tudok" és szoktam játszani a fotóval, hogy behozom azt, hogy honnan mérje a fényt és/vagy lehúzom a fénymérős csúszkát, ha "világosnak" ítélem + este próbálgattam még állványról kicsi isoval és a záridő állításával, de nagyon nem jött össze.... pl: tópartról a "belógó" világításokat megörökíteni.... vagy nagyon sötét lett és szép éles, de nem látszott semmi vagy már sok lett a fény és nem lett éles a felvétel

    tudom ezer meg ezerféleképpen hozzá lehet állni a fotózáshoz, csak hát ha össze lehetne gyűjteni pár hozzászóláson át, hogy hogyan szoktátok elkapni a pillanatokat a készülékkel

    betettem a saját topikjába is a kérdést, de hát ha innen is jönnek jó tippek, amiket megfogadok :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    köszönöm szépen a segítséget a "hogyan fényképezzünk" honor 8 kérdésemre :) kipróbálom és amint tudok töltök fel fotókat, hogy hogy ment

    az esti témás fotóknál szerintem az volt a bajom, hogy a tavat -amit kedves topiktárs is fotózott az orfűit- amit próbáltam ott jóval kevesebb az esti lámpák által megvilágított fény és így szerintem a telefon nem tudja kihozni belőle azt a "látványos effektet" de majd még próbálkozom és kiderül

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    nem tudom mennyire lesz téma a holdfogyatkozás, viszont megkérdeznélek benneteket, hogy állvány+honor8al milyen beállításokkal érdemes lencsevégekre kapni az eseményeket? (akár gondolok itt 1-1 fotóra, vagy akár tájmlepszes okosságokra is?)

    Köszönöm

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák