Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz S e t h #88282 üzenetére

    Természetesen, mint ahogy korábban is írtam, most ennyi volt a keret. Egészen pontosan azt írtam, hogy a közeljövőben, tehát nem most, hanem mondjuk 1-2 hónapon belül P30 PRO-ra fogok valószínűleg váltani. Van aki évekig használ mobilt, én nem. A jelenlegi keretből írtam, hogy szerintetek melyik a legkisebb rossz. Amúgy én egyáltalán nem válaszoltam bunkó módon, leírtam értelmesen, normálisan, hogy nem kell megjegyzéseket tenni rám, és senki ne nyúlkáljon a zsebemben. Ebben nincs semmi rossz szerintem.

    Ha valaki nem tud értelmesen nekem válaszolni egy kérdésre, inkább ne pocskondiázzon, mert az senkinek sem jó. Inkább ne írjon akkor senki. Lehet, hogy vannak olyanok, akik segítőkészek, és próbálnak terelgetni.

    Azoknak viszont külön köszönöm a segítséget, akik segítenek tájékozódni. Bár hozzáteszem, profi fotós soha nem leszek és nem is vagyok. Olyan kütyüt keresek, amit ha előveszek a zsebemből és készítek egy képet, ne egy mosódott paca legyen. Vagy ha videózok, akkor ne egy homályzóna legyen.

    Ha valakit érdekel, később megosztok egy S8-al készült low light videót, mert pontosan emlékszem, hogy ugyanilyen körülmények között kb 1 évvel ezelőtt az S8-am sokkal jobb minőségben készített videót.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák