Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Sumptuous #90538 üzenetére

    Jó ez a kép. Tetszik a póz meg ahogy "kapaszkodik" a gallyakba. :D

    Ha az én képem lenne, akkor jóval szűkebbre vágtam volna, illetve egy kis szerkesztés is jól állna neki szerintem. Kicsit sötétebbre venném a hátteret, a macskát pedig világosabbra. Nem túl extrém módon, csak hogy kicsit jobban ráirányítsa a figyelmet.

    Nekem ez optikai bokéhnak tűnik amúgy, szerintem nincs vele gond.

    (#90539) eladogeppc:

    Jó, hogy arra a hozzászólásomra válaszoltál, amiben azt taglaltam, hogy nem csak a gyári app létezik. :))
    A múltkor pont téma volt a P30 pro topikban, hogy 3rd party alkalmazásokkal mennyivel jobb videót csinál.

    A fotós dolgokat nem kommentálom inkább.
    Tartom magam ahhoz, amit abban a hsz-ben írtam; engem már nem érdekel, hogy a gyári appal auto módban milyen minőségű képek születnek és hogy az alapján ki melyik telefont gondolja jobbnak.

    Én P30 pro-val, S10-zel, de még az új Sony-val, vagy egy LG-vel is meg tudnám találni a módját, hogy számomra megfelelő képeket tudjon csinálni.
    Más meg lehet elkönyveli a gyári automatika alapján, hogy nem jó a kamerája és vesz másik telefont, ő dolga...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák