Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcell2015

    tag

    válasz tomboy0013 #64879 üzenetére

    Példának vegyük Aryon87 első képeit, amihez írtad hogy belenagyítva a 6P képei lágyabbak.
    AZ első kép felbontása 4030x3024 a másodiké 4160x3120.
    Azért írtam, hogy gondolom bibi van a gépezetbe, mert ha Te ezeknek a képeknek a linkjére rákattintasz, akkor( vegyük alapul hogy sz.gépen nézed böngészőben ) , megjelenik egy másik ablakban, a monitorod beállított felbontásához igazítva, ami ha a fentebb nevezett felbontásoknál kisebb ( feltételezem h igen ) akkor a böngésző lekicsinyíti a képet ( elég rossz minőségben ) a Te felbontásodra. Azaz, az nem az eredeti felbontás, hanem egy kicsinyített/butított. Viszont ha itt rákattintasz a képre, akkor bejön eredeti felbontásban, amit sokan tévesen belenagyításnak gondolnak, pedig csak eredetibe nézik a képet. Volt ez itt "probléma" S7-eknél is h minek "nagyítgatni" ha monitoron jó :) ...
    Na ezért kérdeztem hogy Neked mit jelent h belenagyítva...mert ha lemented, és az eredeti képméret fölé nagyítasz, az a nagyítás..
    Sikerült értelmezni mit akartam kifejteni? :) Érthető voltam, miért lehet félre érteni a "belenagyítva" szót? Mert van aki csak így hívja, ami nem az..... :F
    Más is hozzászólhat :) ...

    Ui: Lehet ezt venni kukacoskodásnak, okoskodásnak, akkor is így van... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák