Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atommaa

    tag

    válasz atommaa #39070 üzenetére

    Na szóval, ugye bizonyíték kell nem ígéret. A "közös" Mg abszolút TOP lett, nem vagyok egy nagy Yas Marina menő, nem is mentem rajta sokat, de repesztettem egy 2.02.479-et ami szerintem elég korrekt. 15-ös időt még nem láttam múlt héten Catalunyan, erre amikor összejön más is odarondít a képre:

    Indin pedig közel a 27-es álomidő, a legjobb amit láttam 1:27.841 volt, gyakorlásba volt már 28.2-ő is, Daca-s meccsen 28.312-t jött össze:
    Mg-az ennyi is. Jöjjön az Rs a mostani mapok egyre több lapot osztanak neki, Road America, Hakone, Mid Ohio hibátlanul muzsikál, múlt héten még Catalunyán is ment rendesen:

    A legnagyobb probléma továbbra is a rajt, hogy lenyomnak indulásnál, egy váltót feldobni kb 5 perc mindent próbáltam a 6,10es meta áttétet (ez van az Mg-n is) stb, de nem ment, 5 sebességesként 7100 felé kellett pörgetni, és akkor is 5750-5800 fordulatra esett vissza. 1 óra után áttetem "6 sebre" kell váltogatni mint a barom, viszont 7ezernél elváltva 4.ediktől már kerek 6ezerre esik vissza, így már fasza lett! Elméleti végsebesség csökkent, de sehol nem láttam hátrányát, tegnap Spa full ködben, derék ellenfelek ellen:
    2.30.372 szerintem nagy idő, napon bemegyek 29-be tuti! Itt, illetve Grand Oakon és Watkinson csak az Rs, utóbbin tegnap 4en is ezzel a tuninggal mentek egész megkönnyeztem :B

    https://www.twitch.tv/nasumhun

Új hozzászólás Aktív témák