Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz gombsadi #27043 üzenetére

    Bár a múlt hétvégi időmérő speciális okokból végig elég izgalmasra sikerült, egyetértek Veled.
    Igazság szerint csak a verseny izgalmait taglaltam és védtem fentebb, az időmérő a fejemben sem volt. De most hogy említetted, valóban nem hagyhatjuk figyelmen kívül. Az F1-es időmérő szisztéma szerintem is vacak, sajnos ezen tényleg van mit javítani. Viszont a vacakságát kizárólag a sorozatirányítók infantilis lebonyolítási szabályai okozzák... (Bár a kieséses rendszer nem rossz ötlet, nem igazán vált be szvsz.)Talán van remény rá, hogy ez aránylag hamar megváltozzon. Messze jobb volt az a rendszer, ami az általad említett években is volt, a 2X1 órás korlátlan körözgetés (ill. az 1X1 órás rendszer is). Persze annak is voltak hátulütői, de tény, hogy Senna, Prost, Mansell, stb. idejében érdemesebb volt megnézni az időmérőt. Amúgy az idei versenyeket elnézve még nevetségesebb az időmérő, hiszen sokkal kevesebbet is számít, mint az eddigi években. Szóval nem elég, hogy unalmas, még érdektelen is szinte.
    Igazából azzal az eggyel tudom nyugtatni magamat az időmérők alatt, hogy a pár évvel ezelőtti rendszernél (mindenkinek 1 db köre van és egyesével mennek...) még ez is sokkal jobb. ;)

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Aktív témák