Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Peat;) #4796 üzenetére

    Igazából itt egyikünknek sincs fogalma arról hogy mit használhattak fel és mit nem.
    Egyenlőre arról van szó hogy a McLaren embere adatokat fogadott el a Ferrari emberétől a Ferrari fejlesztési és beállítási adatairól.
    Mivel nem tudjuk beépíthetőek-e vagy sem az így nyert információk, marad az hogy a McLaren embere a Ferrari autójáról tudott meg gyakrolatilag mindent.

    Az hogy ezt direkten vagy közvetve hozott hasznot a McLaren-nek ezen megy a ködölés.
    Szal ha a Ferrari elbukná a McLaren-nel szemben a VB-t, az már tiszta győzelem nem lesz.
    A McLaren mindent elkövet hogy ne lehessen kapcsolatba hozni a lopással, minden ami ezután jön és már történik egy felépített védekezés,...védekezés a valós vagy vélt elkövetés következményeitől, profiktól.

    Az egész dolog el van keffentve, mindenki gondol amit akar.
    Nekem spec. nem jönnek be az Oliverda féle -egy tolvajjal kevesebb, ki tudja mennyi van még ott- féle terelés sem, és az sem hogy most akkor a McLaren-től el kellene venni a pontokat.
    Sztem itt kiderülni nem fog semmi, mert a botrányokat akarják a legkevésbé. A Ferka lehet be van rágva, de majd meg lesznek győzve szvsz.

    szerk: Én kifejezetten kiváncsi vagyok hova kunkorodik a történet vége, és a személyes véleményem eddig meg az hogy ebben vastagon benne van a McLaren.

    [Szerkesztve]

  • JJános

    addikt

    válasz Peat;) #4796 üzenetére

    Azt még itt nem igazán mondta senki, hogy a siker a lopásnak köszönhető. Mármint a McLaren sikereire gondolsz.
    Ha te mégis azért adod elő a verziódat, akkor itt te gondoltál arra. A ferrari táborból ilyet senki nem mondott. Én már többször leirtam, hogy egy Forma1-es autót rengeteg dologgal lehet lassítani. Gyorsítani nem annyira, mert megtették volna. Ha a BMW-ket figyelem, azt mondom, a McLaren nem gyorsult. A Ferrari viszont visszaesett az első futamokhoz képest. Azt megvizsgálni, hogy mennyi előnyük lett a McLareneknek nem annyira lehet, mivel relatív. Ilyenkor mindíg kűlső támpontot kell venni. Le lett irva, hogy előnye leginkább abból fakadt a McLarennek, hogy lépéselőnybe került, azáltal hogy a Ferrari szándékait megtudta. A hírszerzés valódi értékei az, hogy tisztába kerülünk a másik szándékával, és kihasználjuk a saját javunkra. Ennek mértékét, még a vizsgálatok sem nagyon fogják megmutatni. A FIA fog majd döntést hozni. A McLarennek most már úgy tudom több embere benne van a dologban. Feleslegesnek tartom mostantól a találgatásokat. Majd a vizsgálatok, feltárt tények birtokában mindenki döntse el, hogy a hatóságok jól döntöttek-é. Azzal nem érdemes minket Ferrarisokat riogatni, hogy valójában mindent mi tettünk annak érdekében, hogy majd elmondhassuk, ez miatt nem nyertünk bajnokságot. Ha valaki másképp gondolja, írja le véleményét, elolvasom szívesen. Az viszont jó lenne, ha a Ferrari cikizése alább hagyna. Nektek lehet, hogy jó poén, nekünk meg nem.

    2007-05-06 óta itt!

Aktív témák