Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz wildrain #3606 üzenetére

    Ha már ott tartunk, hogy ki hányszor vét neveket, akkor ebben Czollner magasan vezet. Ez az egyik, amit nem komálok benne, a másik az, amit említettél, hogy apróságokból akar következtetni nagy dolgokra.

    A cikizés meg érdekes dolog. Mégha Palik stílusával van is baj, a tegnapi cikizésben azért maradéktalanul igaza volt.
    Volt régebben egy verseny, amikor Montoya haladt a 2. helyen egy versenyen, még egy Williams-BMW-ben, Schumacher vezetett előtte nagyjából 100 évvel. Schumi elkezdte kímélni az autóját, ami természetszerűleg azzal járt, hogy Montoya lefaragott a hátrányából, erre Czollner nekiállta vázolni, miszerint Montoya utol fogja érni MSC-t. Palik kérdezte tőle, hogy ezt mire alapozza, a válasz: ''Mert ez a fiatalember gyors.'' Palik: ''Értem. Az a másik fiatalember ott elöl lassú?'' ''Hát nem, de ilyen tempóban utol fogja érni.'' ''Úristen, Gyula!'' :D

    Tehát nagyon sok esetben Czollner egyenesen fa**got beszél, a cikizésnek meg lehet, hogy az az oka, hogy Palik erről szeretné leszoktatni. Figyelem! Még mindig nem mondtam, hogy Palik jó, meg hogy nem lenne gáz a cikizése! Csak azt mondtam, hogy Czollner gyakran beszél hülyeséget!

    https://www.coreinfinity.tech

Aktív témák