Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz Nowhereman #3136 üzenetére

    Csak vagdalkozol, és vak is látja, hogy a kákán keresed a csomót, de a tényekre szorítkozva kénytelen vagyok reagálni:

    Igen, valóban tévedtem, elnézést, tényleg NakaJIMA volt a csapattárs neve. Igen, elírtam. Nem értem mért lovagolsz ezen...

    De egyébként Te honnan szerzed az információkat? Már nem azért, de Berger SOHA nem volt a Toleman pilótája, ezért pontot sem szerzett... Mi az, hogy Berger győzőtt a Tolemannal? Nem is volt ott versenyző... Hülyeségeket írsz, összevissza beszélsz, így nincs értelme a vitának..
    .
    A Toleman összesen 26 pontot szerzett 5 éves F1-es fennállása során, ebből Senna az egyetlen Tolemanos idénye alatt 13-at. A Tolemannak sosem volt győzelme... Az egyetlen második hely is Senna nevéhez fűződik.

    Következő ferdítésed: Nem, a Lotussal kapcsolatban szóba sem hoztam a Super Agurit, én a Williams, BMW, Renault hármasról beszéltem, nézd meg, olvass vissza. De ne írj hazugságokat.

    Igen, Angelisnek tényleg volt egy győzelme 85-ben, míg Sennának 2, Angelisnek 1 pole-ja volt a szerinted pole-ra tökéletes könnyített Lotus-al, míg Sennának ugyanabban az évben ugyanazzal az autóval 7 pole!!!

    Újabb ferdítéseid:

    ''Senna meg nem volt az egyetlen esőmenő, Többek között Gilles Villeneuve is hires volt a vizenjárási tudományáról. De ugye szerineted a legnagyobb fölényű pole-t(13 másodperc!) egy esős edzésen azt is Senna csinálta Villeneuve ruhájába bújva.''

    Nem állítottam, hogy Senna volt az egyetlen esőmenő, és azt sem, hogy Villeneuve ruhájába bújva hajtott volna... :U

    Suminak nem volt egyetlen Prost közeli szintű csapattársa sem, de Angelis szintű sem.
    Ettől függetlenül Schumacher minden idők legjobb (vagyis inkább legeredményesebb) F1 versenyzője.

    És továbbra is tartom, hogy a legjobb 3 Sumi, Prost és Senna volt. Fangio is szóba jöhet, de ő időben nagyon távol versenyzett tőlük teljesen más körülmények és szabályok mellett, szért szerintem értelmetlen az összehasonlítás.

    És még Sumihoz visszatérve: Szép dolog a 7 VB cím, de ne felejtsük el, hogy mekkora mázlija volt, hiszen mikor ő elkezdett nyerni (94), pont abban az évben nem volt már Prost, Senna pedig meghalt ugye Imolában... :(
    Szóval hirtelen eléggé ellenfél nélkül maradt Schumi, aki pedig tartotta vele a lépést 94-ben (Damon Hill), azt kilökte. Ha mindezek nem így alakulnak, Sumi max 3-4xes VB lehetne, na persze az sem rossz, míg például Prost Senna nélkül minimum 6x-os, Senna Prost és Imola nélkül szintén 5-6x-os VB lenne.

    Most pedig megkérlek, hogy csak akkor reagálj erre érdemben, ha nem hamis adatokat írsz (:FBerger-Toleman:F-győzelem:F), és nem másítod meg önkényesen az általam leírtakat (lásd pl sehol sem írtam h a Lotus Aguri szintű csapat volt, de Te ezt biztosan állítottad rólam...)
    Köszi. Örömmel vitázom, de csak értelmesen...

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Aktív témák