Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz Hieronymus #42739 üzenetére

    Én 10 év, és 220k km alatt nem szakítottam ki a Fiesta ülését. Persze, kicsit fényesebbre kopott, meg gyűröttebb volt, mint az anyósülés, amiben fele annyit sem ültek, de nem volt vállalhatatlan.
    Milyen autóba kellene amúgy?
    Mert ha van az ülésben légzsák, akkor asszem el is felejtheted az üléshuzatot. De egy II-es Fókába pl. ~50k környékéért komplett ülésszettet lehet venni.

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

  • ReFleXx

    addikt

    válasz Hieronymus #42739 üzenetére

    igazából sosem tudtam ezt megérteni, azért vettem az autot, hogy elvezzem az általa nyujtott kényelmet és megjelenést, nem a következő tulajnak akarom őrizgetni.

    korabbi autom egy 16éves Focus volt amit 283k km-el adtam el és nem volt semmi kopás az üléskárpiton, meg a beltér is elég tisztességesen tartotta magát korához képest.
    szóval még azt sem mondhatom, hogy 5éves kocsikat cserélek le és persze emiatt nem kopott el.

    tegyük fel ha el is kopik sok év alatt, még akkor is inkabb vennek bontoból egy szép állapotút és kicserélném eladás előtt, mintsem hogy bámuljam az ülésvédőt évekig. :DDD
    egyébként amit emlitettél, hogy munkatársad kiülte az ülést, azon az üléshuzat sem segit, ott legegyszerübb egy bontott jo allapotu ülés.

    de ez az ülésvédő még hagyján, láttam már extremebb dolgokat, pl új autó bőrkormányára felpattintott legolcsobb homasitás kormányvédőt, kijelzorol, klimapanelrol le nem huzott gyári védőfóliát, ami már pár év alatt magától is elkezdett lekunkorodni, de nem lett lehuzva meg ugy sem :D

    nah mindegy nem akarok senkit meggyozni , nem vagyunk egyformak. pont

    2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Új hozzászólás Aktív témák