Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz 7Sony7 #22924 üzenetére

    az vicces volt, amikor én elkezdtem egy ilyennek utánajárni.

    mindenttudó mindenkit ismerő fórumtárs elküldött az akkusemberhez megnézetni az akkut mert miért ne, elmentem, rátette a mindent mérő műszereket, cöccögés, köpködés, szarezmi józsi, mi ez a töltőfesz, mi ez a fesz esés, alultölt felülszív, dobjaki a mindent is generátoraismilyen.

    jó, nagyon híres nagyon megbízható generátorosemberhez belvárosba el, rátették a mindent mérő műszereket, cöccögés, köpködés, szarezmi józsi, mi ez a töltőfesz, mi ez a fesz esés, alultölt felülszív, uramezmilyen, ki tudjuk venni generátort mert ez így nem jó az biztos, megnézzük ha jó akkor félcsillió ha nem jó akkor felújítjuk egycsillió, újat nem akar maga venni nyolccsillió.

    ok, nézzük meg hát nem akarok én árokba fordulni egy köhögő generátor miatt, jaózsi mennyémá úrnak e!. kérdem parkolás hogy leszen, fizetős a belváros. kedvesuram 100 éve itt dolgozunk tudjuk a trökköt. trökk hogy a belső csikágó közepén felhajtott motorháztetővel nem kell fizetni parkolást, amatőr alkalmi lomisoknak addig svédasztal a motortérben, ha kell egy nívópálca, akkufedél, stb.

    (ezt most komolyan mondom, fél napot állt ott így az autó, közben esett is)

    szétszedték, uramezmilyen, szétvankopva, jajakefe, uakommutátor, azonnal felújítás, egycsillió, kérivagytoljaelkérem. csinázd.

    felújítja, beteszi, méri. változás nuku. miezafesz, miezamper, miazmás. kedvesuram, nem tudjuk ezt így. valami nem jó. nem tudjuk. szar modern autók (2004) generátor biztos jó most már, felújítottuk. biztos kicsi. egycsilliólesz. háromhónapgarancia. hakiszerelvehozzabe.

    biztonság kedvéért kivittem utána gödre, kiderült, hogy érdemes volt, mert az ékszíj feszítőt nem húzták meg, kézzel lehetett tekerni az anyát, (t.i. szedhettem volna össze a szíjat meg a feszítőjét a mindennel a pályán ha leesik) plusz meg is beszéltük, hogy az összes hülye volt úgy ahogy volt (a guru akkusember is meg a guru generátoros dinasztoán is) mert a fóka töltési meg fogyasztási karakterisztikája pont ilyen amit mértek, ettől még örök élet meg egy nap mert egyszerre nem fogsz ködlámpázni, klímázni, vészvillogózni dudálni fékezni és kormányozni, hogy kihozza azt az értéket ami szerintük cöcöcö, a töltés meg okostöltés, emelt fesszel meredek görbékkel, pont így tervezték.

    itt tört el bennem valami, ami miatt harci dobok szólnak a fejemben ha meglátok egy gönci hordót két lábon kantáros kisvakondnadrágban.

    u.i.: az akku utána elment még vagy 3-4 évet és csak hobbiból cseréltem le mert még indított rendesen, csak már fagyban érezhetően lassabban tekert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák