Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz SzlobiG #1601 üzenetére

    Elvileg ha tenyleg full gyari szervizbe hordtak, akkor annak a szervizkonyvnek, es a kocsi teljes eloeletenek van digitalizalt valtozata, ami a Ford adatbazisaban barmelyik orszagban elerheto. Ha tekertek, akkor ezt az adatbazist nem tudjak megpiszkalni, tehat elvileg kiderul a susmus. Kerdes persze, hogy utanjarnak e. Egy kis juttatasert elvileg igen, csak kivancsi lettem volna ra, hogy valaki csinalt e mar ilyet itthon... Nekem az UK-ban vasarolt es ott hasznalt BMW-et itthon letudtam kovetni. Bent volt a teljes szerviztortenet a rendszerben, amit ossze lehetett hasonlitani a szervizkonyvel.
    Igen, automata lenne az idealis. Azokban nem gond a kettostomegu, ami a manualis diesel Mondeo-k egyik rakfeneje, es egy vagyon a javitasa. A Powershift valtokrol eddig csak jot hallani(nem ugy, mint a VW fele DSG-rol...), nem talaltam olyat forumon, hogy valaki panaszkodna azon, hogy nem birja, avagy csak siman elromlos. Xenon -t nem tudom, en is furcsaltam, de ugye ez nem Titanium X, hanem csak A. DRL benne van, ami jo, meg a parkradar/navi kombo meg fontos volt.

    140 lovat ir a motorra, pedig faceliftes. Es ugy tudom, hogy facelift utan az mar 163 loero. :U Egyebkent csak diesel johet szoba. Sokat eszik a 2.0-as benzines, es ez a kasztni mar nehez neki.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák