Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boxer001

    veterán

    válasz parandroid #129 üzenetére

    Sajnálom, hogy nem kiváncsiak rá, de ez a társaság már kialakult OTT, és nem csak én vagyok a tagja,én csak védelmeztem őket. Itt viszont nem fogok művelni semmi ''rosszat''...Töröld ki ezeket a hszeket, nem kell ez ide.

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz parandroid #129 üzenetére

    Ez nem csak Neked, hanem DigitXT-nek is szól: figyu, én sem szólok bele, hogy más topicba ki, mit irogat (Ok, Te moderátor vagy, az más, de sokan nem azok), plíz, Ti se tegyétek, értelme nincs, csak a hangulat romlik le tőle. Nem olyan sok az OFF, hogy attól ne lehetne hasznos infókat gyűjteni, amúgy meg csatlakozom az előttem szólókhoz (God és Boxer): a gyúrós topic FÁRADT GŐZ szekció, szal. egy kis OFF sztem belefér, emberek vagyunk, kienek jó egy személytelen, száraz topic, egy jó társaság képes erőt is adni másonak, nem gondolod? ad. 2: a gyúrósok tényleg tudnak valamit a diétáról, hisz ez is a sport része,szal a véleményükre érdemes adni, szvsz ad 3.: azt meg honnan tudod, hogy ki mire kíváncsi? :F Elég szórakoztató a gyúrós topci, mindamellett sztem szakmailag is ott van a topon :C. Akit zavar egy kis cset,az meg ne olvassa, de ekkor nem tudja mit veszít :D. A magánélet pedig fontos, mivel kihat a sportra, szal ha ebből is lövünk kicst, talán még jól is elsülhet, pl.: látjuk, hogy másnak is van baja, de azért teszi a dolgát és ez erőt ad másoknak, (ez a fogyásra is igaz) Félre ne érts, nem akartalak megbántani (pláne, hogy MODERÁTOR vagy, brrrr, ilyesztő aláírás :) ;) ), leszólni meg főleg nem, csak leírtam a véleményem. Én is sokat írtam már ebbe a topicba (főleg ebbe a kettőbe irogatok), talán valakinek segítettem is, ha igen, akkor már megérte. Ha nagyon zavar a sok ''felesleges'' hsz, akkor töröljétek, akár ezt is, csak legább egy napot had éljen szegényke :U , ha nem, az sem baj.

    u.i.: Kevesebbet OFF-olok, becsszó :U :D (Itt nem is OFF-olok mondjuk, de mostantól még annyit se máshol se :DDD )

    u.u.i.: God, nehogy megsértődj, gyere már vissza haver :)

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák