Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    Senkinek nem kívánom, hogy fogorvoshoz kelljen mennie, borzalmas. Sokan már a fúrótól szörnyethalnak. Nekem csak az a fura, hogy pl. a reklámokban mindig maszkkal látjuk őket, DE! nekem eddig csak EGY! fogorvos viselt maszkot. Miért van ez? Talán nincs rá pénz? :))
    Nemrég néztem a Sírhant műveket, panaszkodik a filmben a főszereplő, hogy már 35 éves és már 4 gyökérkezelése volt. Én 21-nél járok, és én is 4 gyökérkezelésnél tartok, ugyanarra a fogra, merthogy: fog lukas volt, betömték, amalgánnal, kérésem ellenére, na mondom, mindegy. Majd kilukadt a tömött fog, viüviü, fogorvos. Gyógytömés. Majd átzavar a saját körzeti orvosomhoz. OK. Megnézi. Nem tömhető, ki kell húzni, vagy gyökérkezelés, de nem 100 %, hogy használni is fog. Akkor legyen az utóbbi. Most ott tartok éppen, hogy állandóan cibálja meg szúrkálja az ideget, nekem meg baromira elegem van az egészből.
    Az már egy másik dolog, hogy egy orvos az érzéstelenítőt úgy belémdöfte, hogy nyekkenni sem tudtam. Az más kérdés, hogy mi lett volna ha érzékeny vagyok rá, merthogy megkérdenzni elfelejtette, és még ő förmedt rám, hogy miért kérdezek annyit.

    Más vélemények?

Új hozzászólás Aktív témák