Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolruf

    őstag

    válasz cintula187 #11378 üzenetére

    Nem. MicroSD kártyán másolgatsz baromi gyorsan... Így van némi lag :) Megjöttem messzivilágiából, láttam A380-ast dögivel :) Persze egy fotót sem csináltam :-/ Pityókafülke-látogatás is elmaradt, de jó volt újra repülőzni :) Vettem egy Emirates 777-300ER 1:200-ast, szépen mutat a nyomtatóm tetején (meg vettem egy 777-200LR-t is, pici Herpa változatban) :)

    Dubaj szép, jó, más világ. Nagyon tiszta, nagyon gyorsan fejlődik, az emberek jópofák, az autók méregdrágák (a Porsche Cayenne és az új Toyota Landcruiser az átlagos tucatautó). Bitang módon építkeznek, a reptér hatalmas és jól szervezett. Metró automata (vezető nélküli), minden klimatizált, a taxik büdösek :D
    A tenger hűvös volt, az Atlantis vízividámpark kellemesen meleg (főleg így, februárban :D ). A bevásárlóközpontokat leszámítva sok minden nincs, de mit is várnánk egy kb. 30 éves ősi várostól :)
    Az odaúton a 777-es jó volt, a visszaúton sokkal jobb :) Visszafelé egy nagy felbontású képernyőkkel szerelt ICE volt a gépen, irgalmatlan nagy tartalomkínálattal. Az étel a gépen jó volt, az utaskísérőkből mindkét úton savanyút sikerült kifogni :) Hirtelen ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák