Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz King Unique #40503 üzenetére

    összefoglalom: klónozás nem ment szektor eltérés hiba miatt. HDD 512, ssd 4096
    Ekkor Windows lemezkezelő látja még az ssd-t. bios nyitó képernyőjén látszik az ssd.
    Boot menüben is megjelenik. Új telepítést választok a klónozás hiba miatt. Windows telepítő elindul hivatalos Windows-al, legujabb rufussal gpt usb-vel.
    HDD csatlakozás megszüntetve, ssd csak a gépben. Windows telepítő látja az ssd-t, partíció kijelölés, törlés, létrehozás megy, ám a telepítő mindig újrakezdi a telepítést az újraindítás után.
    Hdd vissza, Windowsban a tárhelynél letörlöm az ssd-t. Innnentől fogva az SSD nem látszik lemezkezelőben, boot menüben és Windows telepítőben sem. Előzőleg csatolt képen viszont látszik tárhelynél mint lemez. Rendszerinformációban megint nem látszik. Bios nyitóképernyőjén látszik, bios boot menüben nem.
    A tárhely törlés teljesen bezavart, hibás művelet volt szerintem. Mindent a leírás alapján csináltam, egyébként se lehetne máshogy.
    Szóval itt tartunk. Alaplapra rátett m2 ssd, nem tudom csak úgy ki be tenni, gépet kellene szétszedni hozzá, úgyhogy a húzd le dugd fel most nem opció.
    De kipróbálok még valamit, aztán megírom a helyzetet sikerült-e.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák