Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz jilian #30445 üzenetére

    Ha szükség van az elméleti 450-es szekvenciális írásra, akkor Vertex3, vagy Corsair Force GT. Ha nem,akkor SAMSUNG 64GB SATA3 SSD 2,5" MZ-7PC064D/EU Gondolom SATA3-van a lapon. Nem értem, hogy a csere hogy függ össze azzal, hogy hány partícióra van osztva a jelenlegi SSD?

    davidsz: Bátor vagy, mondjuk rendszer ghost-tal a hátam mögött én is megtenném.
    Na és tudja RAID-ben a TRIM-et?

    degec:
    ADATA 599-esell volt valami gondod? Mitől nem megbízható?
    Samsung 830 egyelőre megbízhatónak tűnik, de nincsenek róla régebbi adatok, nemrég jött ki. SAMSUNG 128GB SATA3 SSD 2,5" MZ-7PC128N/EU ( kb. 61.500Ft)
    Szóba jöhet még az Adata S511( 4K olvasásban az egyik legjobb) , vagy a Crucial M4, de abból csak a 128 GB-os mert a 64-essel gond van egyelőre.

    Fire/SOUL/CD:

    "Igazabol minden sandforce vezerlosrol lebeszeltek itt"
    Igen, pont ez a legnagyobb gond itt a topikban, az ilyen ökörségek... :W

    Erről próbálom én is leszoktatni itt az embereket...többek között az ajánlásaimmal.
    Már nem tudom hanyadszorra írjuk már le, hogy az új firmware-rekkel már nincs gond a Sandforce vezérlős SSD-kel..!

    Ha "degec"-nek elég lenne a 80 vagy 120 GB-os, akkor hiába olcsó a Samsung 470 256GB, még annyit is kár kiadni érte. ( Mondjuk én is 128-ast ajánlottam, hehe.. :U )

Aktív témák