Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz SzlobiG #10900 üzenetére

    Azt is hozzátehetjük hogy az Intel amióta van SSD a piacon van, és ebből adódóan lehet több a tapasztalatuk, mint a többi gyártónak. A SandForce vezérlő is túl új még, és szinte semmi semmit se tudni a tartósságukról. A Crucial mint gyártó meg előttem már leírta magát párszor, ami a tartósságot illeti...Igaz DDR2 memóriáknál, de ez tök mindegy. Az egyik leggyorsabb legtuningosabb DDR2-es memókat ők gyártották, csak éppen hamar megadták magukat. Itt most nem csak egyéni esetről beszélek, bár nekem is volt (2x is), hogy degradálódott, ill. ment vissza gariba mert szimplán kisípolta a gép egyik pillanatról a másikra.
    Persze lehet hogy az SSD gyártósornak semmi köze nincs ehhez, csak nagy a hasonlóság mert itt is ők most a leggyorsabbak.
    A tesztről meg annyit, hogy minden teszt más mutat. Amiket én néztem, azok 64Gb voltak, és a saját eredményeimmel vetettem össze őket. Vertex2, Crucial, és a Mushkin-t is. A saját Intel vezérlős SSD-m pedig az említett értékekben jobban teljesített. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák