Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ijk #78869 üzenetére

    Hú mit fogsz szólni jövőre... A Rogue One még inkább jedi mentes lesz. Egy háborús kém-akciófilm lesz SW köntösben "sima" katonákkal a főbb szerepekben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz Ijk #78869 üzenetére

    "Tetszett a film, szórakoztató volt, de nem úgy jöttem ki a moziból hogy egy SW filmet néztem."

    Nekem a mostanában készült "felmelegítős" filmek közül a Hobbit második része, Prometheus (Alien), Mad Max, Dumb and Dumber To (2014) jött át. Marvel-nek kellett volna eladni a jogokat sztem. A főszereplő nő tetszett benne. (kicsit kislányos még, de 2 év múlva kikupálódik :) )

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

  • JSaN

    addikt

    válasz Ijk #78869 üzenetére

    SW7
    Egyet ertek az altalad leirtakkal, nekem is tetszett a film meg minden biztos joparszor megnezem meg. De hianyzott az a bizonyos erzes, amit mondasz, valahogy nem jarta at az ero. Talan ezert is ez a cime hogy: Az ebredo ero? :F De nekem a film vegere se kezdet ebredni,(Talan valami pici megmozdult az utolso kepkockan amikor meg lattuk Luke-t) igy varnom kell a kovetkezo reszre.
    Lucast lehet szidni jopar dologert az elozmeny trilogiaban, de nekem osszesegeben az is tetszik.
    Episode 1 mondjuk nekem is gazos kicsit, de a film elso felet mindig elvezem a tatooinen, olyan kis nosztalgikus, naboo resz mar szar, meg jar jar.
    Episode 2 mar alakul az irany vonal, Obi Van nyomozasa es a klon haboru mar egesz jo volt.
    Episode 3 meg nekem ugy jo ahogy van (na jo talan kicsit kevesebb lelkizes es politika es jok vagyunk, ez igaz az ep2re is) mondjuk valamennyi politika amugy is kelett bele, igy at lattuk a galaxis mukodeset, es azt hogy tort Palpatine a csucsra. Masik fontos dolog itt hogy nagyon is erezni az athato erot galaxis szerte amerre jatszodtak a tortenetek, erre Lucas oda figyelt ez az o erdeme. Na ez hianyzik a hetedik reszbol.
    Sokaknak nyilvan ujdonsag miatt most sokszor ujra nezos az ep7, de nalam most leverte ujranezesben es rangsorban is az ep3. Latszik hogy nincs benne Lucas keze, innetol mar csak Disney iparos munka lesz evente. Pontozni nem akarom kulon, de a rangsor nalam igy nez ki, ami mar egymas kozt nem is fog valtozni, max a 8-9ik reszek fognak valahova bekerulni:

    1. ep5 A birodalom visszavag
    2. ep4 Az uj remeny
    3. ep6 A jedi vissza ter
    4. ep3 A shitek bosszuja
    5. ep7 Az ebredo ero
    6. ep2 A klonok tamadasa
    7. ep1 Baljos arnyak

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák