Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Integra #7257 üzenetére

    ez genetika kérdése főleg és neki jó nagy mákja van :K anno bő 10éve 1év alatt heti 3x2óra edzéssel mindenféle szer nélkül 55->66kg-ra "fejlődtem" és pl fekvenyomásban 37kg->83.5kg-val szériáztam 6x4-et :K azóta is tartom a 66kg-m (kivéve amikor leszoktam 2évre a cigiről és folyamatosan zabáltam, mert akkor 75ig felmentem)

    ismerősöm meg a másik véglet, aki edzés helyett szedett minden szutykot és hízott, mint a disznó :DDD olyan hasa lett pár év alatt, mint egy terhes nőnek... ránézésre elég sok munka is van az eredményben, de szerintem olyan háttérrel, annyi pénzzel/pénzért mások is képesek lennének erre (be van tervezve nálam is, hogy cigit elhagyom és heti 3-4 edzés helyette... meg figyelek az étrendre... jó lenne beállni 70-75közé úgy, hogy nem zsírban szedek fel)

    #7262: jah, amikor csináltam, éreztem, hogy a tisztán elért eredmény maradandó... hasfalamon még mindig látszik, hogy az összes edzés végére be volt iktatva a felülés és 1 teljes év kihagyással is simán ment fekve a 75kg szériában :B magamon is meglepődtem... mások pedig cuccoltak ezerrel és 1-2hét kihagyás után összezuhantak, visszaestek teljesítményben... az állóképesség/teherbírás növelését tartottam mindig szem előtt... ami meg kinézetre hozzácsapódott, az csak kis plusz volt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Integra #7257 üzenetére

    Azért megnézném 1-1 ilyen forgatás után, hogy hogy néz ki. Valószínűleg kurva szarul. Leeresztenek az "izmok", aztán nézhet.

Új hozzászólás Aktív témák