Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #44818 üzenetére

    Egyszerűen tűl fáradt vagyok, hogy hasonló minőségi poénnal vágjak vissza. Ma nagyon elemedben vagy. Jól felnevettem :D

    Őszintén megmondom nem tudom mi ez a Lávalány film (és a poén kedvéért nem is keresek rá).

    De a Zöld Lámpás..

    -Megnéztem egyszer, mert bár tudtam, hogy létezik ilyen hős de nem tudtam róla ezen kívül semmit. (Leginkább a The Big Bang Theory sorozatból ismertem meg).
    -Megnéztem még egyszer mert elsőre tetszett, bár nem maga a film, hanem a karakter.
    -Megnéztem harmadjára, miután elolvastam sok sok képregényt, és rájöttem mennyire jó is lehetett volna az a film. És mennyire nem sikerült átadni a karakter hangulatát.

    Gondolkodtam róla mikor a Blackest Night végére értem, hogy írok a filmről egy véleményt a képregények ismeretében. De valószínűleg itt rajtam kívül senki sem olvasta, és hiába fejteném ki miért és mennyire cseszték el Parallax karakterét, és tették egy gomolygó bárányfelhővé, akinek gonosz arca is van. Nem értené senki :)
    Egyébként azzal a filmel lehetetlenné tették a folytatást. Annyira mellé lőttek pár dologgal, hogy szerintem hitelesen már nem lehetne a képregény történését folytatni egy esetleges következő filmben. :( Reboot ért kiállt(ok)! :D

    (#44820) ígyvanferi Jajj ne is mond, egész VB alatt azt reklámozzák. Legszívesebben üzném- üzném... :DDD (ha érted mire gondolok)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák