Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz leslieke #1786 üzenetére

    És elfelejtetted? Szégyelld magad. :)
    Amúgy tény hogy eléggé megosztó film. Sokan szeretik és legalább annyian nem szeretik. Tipikusan az a fajta ami reakciót vált ki az emberből. Vagy unalmas gagyinak titulálja vagy mély mondanivalóval és érdekes karakterekkel rendelkező filmnek. Én az utóbbiak táborát gyarapítom.

    Ami nekem még külön tetszik benne az az, hogy a karakterek jellemei reálisan vannak kidolgozva. Nem fekete és fehér. Jó és gonosz. A jók nem szentek benne hanem hétköznapi emberek rendkívüli adottságokkal. És a gonoszok sem azért gonoszak benne mert az olyan jó móka.

    (#1787) koxx: Maradjunk annyiban, hogy nem szereted a lassú folyású filmeket. Legalábbis egy szuperhősös film esetében biztos nem. Én viszont nagyon jól "tűröm" az ilyet így nekem ez nem negatívum. Elég sok pozitívummal rendelkezik ahhoz a film, hogy ezen az apróságon ne akadjak fenn. Mellesleg gondolom a képregény miatt nem akarták jelentősen megcsonkítani a filmet.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák