Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Miklós315 #142177 üzenetére

    Ezeket a szituációkat oktatni szokták, számos nézőpontból és lehetőséget figyelembe véve, hozzácsapva egy nagy adag emberi tényezőt stb....odakint ez hogy megy, azt nem tudom, máshol nagyjából igen. Kézenfekvő lett volna mindent lelőni, ösztönösen, ahogy írod, mert addigra már elég súlyos irányba terelődött az egész "látogatás". A menekülés abból a szituból, nem igen lett volna kivitelezhető sztm, talán az ajtóig sem jutnak, de mindegy is.
    Lőni? Igen, ösztönösen, mindentől függetlenítve magát, igaz, lehetett volna....de nem ez játszódott le a veterán fejében, így mi kaptunk egy hosszabb filmet és most itt beszélgetünk róla... :)
    Engem idegesített a "jó" nagyi karaktere....de jól játszotta a karakán anyatigrist, csak akkor is ( pláne mikor az indiánnál akart maradni, "na ott ütöttem volna ki" ) :D
    Maga az egész "megmentősdi" is idegesített, nem értettem én sem hogy mit és miért és komolyan, meg ne már, de hogy lehetnek ilyen.....jaja, jó párszor ráztam a fejemet.
    Ráadásul maga a "rossz" family is idegesítő volt, szóval ja, jó volt, mert hatással volt rám, de idegesített ( csak hogy leírjam ismételten :D


    De a plakát az király, és nagyon bírom a két főszereplőt. :C :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák