Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sasa134 #12331 üzenetére

    szubjektív listázást írhatna mindenki :)

    nálam volt sok film, ami csalódást okozott, mások hozták a kötelezőt, de szerencsére voltak kellemes csalódások is :K

    nálam amik hozták az elvárásokat, nem többet, nem kevesebbet: pl: az új pite, ted, avengers, expendables2...

    amik megleptek: dredd, endrúgárfildos spiderman és ide venném a legutolsó tvájnyáltot, mert ott abszolút egy nullára számítottam és szvsz rendes film lett... ha hasonlóan csinálták volna a többi részt, akkor nem lett volna talán ekkora rétegfilm

    ami meg először csalódást okozott, aztán mégis újranéztem és már kimondottan tetszik, az a prometheus :K ez nálam 2012 kakukktojása

    persze van még szerintem egy tucat film, amiről tudnék véleményt alkotni, de egyelőre p*csamásnapos vagyok és fáj a gondolkodás is :DDD szerintem nem volt ez szörnyű év filmeket tekintve, de volt már jobb is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák