Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz eeXaa #112097 üzenetére

    Szerintem ebbe kár belemenni, de ha már belementünk, Harrison Fordnak elég volt egyetlen szerep, hogy utána be is induljon a karrierje. Igen, vannak nála sokkal jobb színészek, viszont neki van jelenléte a vásznon, ami Ehrenreichről ez már közelsem mondható el. Talán ma már közhely, de nem csak az számít, hogy mit tudsz, hanem az is, hogy hogyan tudod eladni magad. Azért az nem véletlen, hogy az eredeti SW trilógiából egyedül Ford tudott karriert építeni, és utána párhuzamosan sikerre vinni egy másik ikont is (Indiana Jones).

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

  • KaitouP

    veterán

    válasz eeXaa #112097 üzenetére

    Nem tudom hogy most Alden -t imádod nagyon, vagy Ford -ot utálod nagyon, mindesetre én nem azt mondtam hogy Alden Ehrenreich szar szinész, sőt, kifejezetten dícsértem az alakítását a Solo filmről való írásomban. (#112098) shotika mindent leírt előttem, vele tudok egyetérteni.

    Amikor egy színész annyira egybeforr a karakterével, mint Ford Solo karakterével tette, nehezen tudsz bárki mást elképzelni a helyére, és aki mégis megkapja a szerepet, azt szerintem 2x annyira bírálod, eleve nehéz helyzetből indul azzal, hogy valaki olyant kell megvalósítania a vásznon, akit előtte már megvalósított valaki, több részen is keresztül - ráadásul elég jól.

    (#112100) .LnB

    Minden vackot azért nem tudok megemészteni, amit Star Wars név alatt adnak ki. Azt nem vitatom el a sorozatoktól hogy jó sztorijuk van, de az animáció milyensége (most komolyan, aránytalan, baltával faragott meseszerű karakterek?), a "Sky-srác", meg az egyéb bárgyúságok sajnos taszítanak a sorozattól, ami a sztori miatt kifejezetten kár. Márpedig, ha utóbbi jó, akkor inkább öltek volna több pénzt a két sorozatba, és csináltak volna élőszereplős sorozatokat belőlük.

    Maul "halála" alatt a The Phantom Menace -ben való "meghalást" gondoltam, arról éppenséggel tudok, hogy mi lesz azután Maul -al.

    (#112107) IreN!CuS

    Nézd, a film szól egyrészt a nagy rajongóknak elsősorban, aztán mindenki másnak. Előbbiek, ha a sorozatot nem is követték, tisztában vannak nagyjából a karakterek sorsával, utóbbiak meg a Solo után szépen utánanéznek annak, hogy mi a feje volt Maul megjelenése a filmben. 2018 -ban járunk, 2 másodperc alatt ki lehet guglizni a választ.

    A robot siratást nem tartottam volna gáznak, ha nem tolják be azt hogy Lando robotokra is hegyezi a farkát, de mivel betolták, ezért valóban gáz volt. Lehet komolyan gondolták az túltolt egyenjogúsági maszlagot, én így elsőre kiparodizálásnak éltem meg - aztán lehet tényleg vérkomoly, és ha az, nos... bújjon el a Disney.

    Innentől már nem válasz:

    Most olvastam, hogy a Solo lett minden idők legdrágább SW filmje, 250M dollárral. (A Rogue One és a TLJ 200-220M dollárt kóstáltak.) Kiváncsi leszek, ebből mennyi jön vissza, és az első hétvégén mennyit termel.

    Dead Rising Deluxe Remaster tesztem: https://playstationcommunity.hu/dead-rising-deluxe-remaster-ps5-psn

Új hozzászólás Aktív témák